Magazin

Açelya Elmas’la Bursa’da muhteşem gece

1 dak. okuma süresi

Güzel oyuncu Açelya Elmas, bu hafta sonu sahne aldığı Meymenet By Mixmen’de sahne alarak sevenlerine hafızalardan silinmeyecek bir gece yaşattı.

Güzel oyuncu Açelya Elmas bu hafta sonu bademlide bulunan Meymenet By Mixmen’de sahne alarak bir birinden güzel şarkılarını Bursalı sevenleri için söyledi.

Oyunculuğuyla olduğu gibi son dönemlerde şarkıları ve sahne performansıyla da adından sıkça söz ettiren Açelya Elmas, Meymenet By Mixmen’de sahnedeydi.

Programına yabancı şarkılarla başlayan Elmas, ” Yabancı, yerli, sanat müziği her dilden her telden şarkıyı başarıyla seslendirdi. Açelya Elmas’ın tüm şarkılarına bir koro edasında eşlik eden Bursalı eğlence müdayimmleri müzik ve eğlence dolu bir hafta sonu geçirdi.

Programında Bursa’da sahne almanın mutluluğunu yaşadığını söyleyen Açelya Elmas, Busa eğğlence müüdayimlerinin enerjisine hayran kaldığını belirtti. Gecede ayrıca SMA hastası iki yaşındaki Sefa’nın tedavisi için gereken paranın toplandığı müjdesini veren  Meymenet By Mixmen işletme müdürü Samet Kartal’ın eşi Dolunay Kartal bu mutluluğu gecede Bursalılar ile paylaştı.

İlgili Yazılar
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…
CemiyetMagazin

Beyaz iyilik için Bursa sahnesinde

2 dak. okuma süresi
Ünlü şovmen Beyaz, Yarına Şans Ver Kulübü ve Bursa Kükürtlü Lions Kulübü’nün ortak organizasyonuyla hastanelerin çocuk servislerine sınıf yapmak için Bursa’da sahneye…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir