Magazin

Açelya Elmas’la Bursa’da muhteşem gece

1 dak. okuma süresi

Güzel oyuncu Açelya Elmas, bu hafta sonu sahne aldığı Meymenet By Mixmen’de sahne alarak sevenlerine hafızalardan silinmeyecek bir gece yaşattı.

Güzel oyuncu Açelya Elmas bu hafta sonu bademlide bulunan Meymenet By Mixmen’de sahne alarak bir birinden güzel şarkılarını Bursalı sevenleri için söyledi.

Oyunculuğuyla olduğu gibi son dönemlerde şarkıları ve sahne performansıyla da adından sıkça söz ettiren Açelya Elmas, Meymenet By Mixmen’de sahnedeydi.

Programına yabancı şarkılarla başlayan Elmas, ” Yabancı, yerli, sanat müziği her dilden her telden şarkıyı başarıyla seslendirdi. Açelya Elmas’ın tüm şarkılarına bir koro edasında eşlik eden Bursalı eğlence müdayimmleri müzik ve eğlence dolu bir hafta sonu geçirdi.

Programında Bursa’da sahne almanın mutluluğunu yaşadığını söyleyen Açelya Elmas, Busa eğğlence müüdayimlerinin enerjisine hayran kaldığını belirtti. Gecede ayrıca SMA hastası iki yaşındaki Sefa’nın tedavisi için gereken paranın toplandığı müjdesini veren  Meymenet By Mixmen işletme müdürü Samet Kartal’ın eşi Dolunay Kartal bu mutluluğu gecede Bursalılar ile paylaştı.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir