Magazin

Barissa Coffee & Chocolate kapılarını açtı

1 dak. okuma süresi

Üç kadın girişimci tarafından hizmete sunulan Barissa Coffee & Chocolate kapılarını açtı. Görkemli törende konuşan Melek Sevinç Kulaç, amaçlarının tüm Türkiye’de şubeleşmek olduğunu dile getirdi.

Nilüfer’in 23 Nisan Mahallesi’nde faaliyete başlayan Barissa Coffee & Chocolate geniş katılımlı görkemli bir törenle hizmete açıldı. Renkli törene Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Bursa Büyükşehir Belediye başkan adayı Mustafa Bozbey’in yanı sıra seçkin konuklar davet edildi. Açılış kurdelesi de Bursa Büyükşehir Belediye başkan adayı Mustafa Bozbey, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan ile markanın 3 yatırımcısı Melek Sevinç Kulaç, Esra Gülderen, Selda Cevahir tarafından kesildi.

ÜRÜN FARKLILIĞI
Açılışta konuşan Mustafa Bozbey, tatlı ve kahveleri denediğini ifade ederken, herkese bu lezzetleri tatmalarını önerip, “ Ürünleri kendileri yaptıkları için de bir farklılık olacak. İnanıyorum ki bu başlangıç kısa zamanda şubelerini de görmek isteriz” dedi.

YENİ MÜESSESE YENİ UMUT
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da Karacabeyli hemşehrilerinin de içinde olduğu bir müessesenin açılışı için buluştuklarını söylerken, “ Yeni açılan müessese yeni bir umuttur. Karacabeyliler Bursa’da değişik sektörlerde faaliyet gösteriyor ve başarı elde ediyorlar. Bu markayla bizler de bugün tanıştık. Dost ve yakınlarımıza tavsiye edeceğiz” dedi.

HEDEF TÜRKİYE’YE YAYILMAK
Barissa Coffee & Chocolate’nin ortaklarından Melek Sevinç Kulaç da ortaklarıyla birlikte hayallerini gerçeğe dönüştürmenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydederken, “ Bu yola çıkarken cafe sektörüne yeni bir soluk getirmeyi amaçladık. 3’ncü nesil kahvelerimiz, Bursa’da sadece bizde bulabileceğiniz özel Belçika çikolatasıyla sunduğumuz tatlılarımız ve spesial yemeklerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktan onur duyuyoruz. Barissa ailesi olarak hedefimiz hizmet kalitemizden ödün vermeden önce Bursa sonra tüm Türkiye’de açacağımız şubelerde bu eşsiz lezzetleri buluşturmaya devam etmek” ifadelerini kullandı.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir