Cemiyet

Bursa BUSADER Kitap Kulübü, 1 Kitap 1 Film etkinliğinde buluştu

2 dak. okuma süresi

Bursa Busader çatısı altında Op.Dr. Fatma Akalp başkanlığında 4 yıl önce kurulan BUSADER Kitap Kulübü yeni sezona 1 kitap 1 film etkinliği ile damga vurdu.

Fatma Akalp’in etkin sunumuyla her ay toplanan Kitap Kulubü yeni dönemin ilk toplantısına TheGodfather-Baba filmini ve kitabını inceleyerek başladı. Akalp;bu yıl farklı olarak 1 kitap 1 film etkinliği ile film sektörüne kazandırılmış kitapların filmleri ile karşılaştırılmasının  yapılarak yorumlanacağı sinemanın farklı büyüsü ile Kitap Kulubü üyelerini buluşturacaklarını iletti.

Etkinliğe, BUSADER Kitap Kulübü üyeleri, Balkantürksiad Yönetim kurulu üyeleri ve Bursa Löder Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda misafir katıldı.

Fatma Akalp ve Mastercamp Eğitim Platformu Yönetici Ortağı ve Yazarlık Hocası Hasan Gümen birlikte yaptıkları etkileyici sunum ile  MarioPuzo’nun Baba adlı şaheseri ve  TheGodfather 1-2 filmleri tartışıldı. Baba filmindeki aile ,değer yargıları, sadakat,mafya, aidiyet temalarının ve kahramanların dönüşümlerinin incelendiği gecede üyelerine seslenen Akalp; Cumhuriyetin 100. Yılını Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ e layık bir Cumhuriyet kadını olarak Edebiyat ve Eğitim ile ilgili etkinliklerle kutlamayı hedeflediklerini vurguladı. Bursa’ ya bundan sonra da edebiyat,tarih ve sinemaya dair farklı etkinlikler sunacağını söyledi. Organizasyonun sonunda Bursa Busader Başkanı Elif Evke başta Fatma Akalp ve Hasan Gümen’e katkıları için teşekkür ederek plaket ve çiçeklerini takdim etti. Busader  Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle’de yıldır büyük başarıyla devam eden Kitap Kulübü için Fatma Akalp’e teşekkür ederek Kitap Kulübünün fark yaratmaya devam edeceğine olan inancını dile getirdi.

BUSADER Kitap Kulübü Başkanı Fatma Akalp  ve   Mastercamp Eğitim Platformu Yönetici Ortağı Yazarlık Hocası Hasan Gümen The Godfather 1-2 filmlerini anlattılar.

Etkinliğe çok sayıda konuk katıldı.

BUSADER Kitap Kulübü Başkanı Op.Dr.Fatma Akalp

Mastercamp Eğitim Platformu Yönetici Ortağı Yazarlık Hocası Hasan Gümen

Mastercamp Eğitim Platformu Yönetici Ortağı Yazarlık Hocası Hasan Gümen, BUSADER Kitap Kulübü Başkanı Op.Dr.Fatma Akalp

Uğur Özen, Op.Dr.Fatma Akalp

Yüksel Akalp

BUSADER Federasyon Başşkanı Zerrin Özgüle

Seher Ünsal

Şule Özen

Jale Tabaklar

Günel Gençler

Gizem Yamankaradeniz

Esra Eraslan, Cem Ağ

Elif Evke, Fatma Akalp

Mahir Oktay

Sumru Orak Güler ve eşi Birhan Güler

Nilay Avşar

Ebru Taşçı

Ebru Irga

Ebru Koçanalı, Şehzan Seçen

Elif Evke

Özgür İde Acarbbabacan, Yüksel Akalp, Pınar Uğurlu

Özge Ertürk

Fatma Akalp, Kardeşi Yüksel Akalp

Yüksel Akalp, Hasan Gümen, Fatma Akalp

Nurcan Özdemir

Yüksel Akalp, Çağrı Saçlı, Kader Dağlıoğlu, Fatmma Akalp

Yüksel Özge, Semih Ertürk, Fatma Akalp

Rabia Sezer

Ayşe Alagöz

Bülent-Özlem Oktay

Asiye Pampu

Gülay Elkırmış

Süleyman İnan

Cemile-Fatih Şakir

Melek Üyük

İlgili Yazılar
Cemiyet

Arya ve Acar Şahin kardeşlerin renkli doğum günü

1 dak. okuma süresi
Faruk Şahin ve eşi Ayşenur Şahin’in çocukları Arya ve Acar Şahin yeni yaşını arkadaşlarıyla doyasıya eğlenerek kutladılar. Şahterm Şirketler Grubu Yönetim Kurulu…
Cemiyet

Annelerden sezona renkli veda

1 dak. okuma süresi
Yıl boyunca bir yandan önemli sosyal sorumluluk projelerine imza atan diğer yandan da onlarca üniversite öğrencisine burs desteği vermeye devam eden TAD…
Cemiyet

Bursa BUSADER'in dönem kapanış yemeği

2 dak. okuma süresi
Düzenlenen geceye tüm Bursa BUSADER üyeleri ve eşlerinin yanı sıra BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle ve eşi Gökhan Özgüle, Vetaran BISADER Başkanı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir