Cemiyet

Bursa Yeşil Rotary’de Mustafa Gürkan Midilliç dönemi

2 dak. okuma süresi

Bursa Yeşil Rotary Kulübü’nün 2024-2025 Dönem Başkanı Mustafa Gürkan Midilliç oldu. Midilliç görevi Cem Şanlı’dan devraldı.

Bursa Yeşil Rotary Kulübü devir teslim töreni Almira Hotel’de gerçekleşti. 2023-2024 Dönemini “Dünyaya Umut Ol” temasıyla başarılı bir şekilde tamamlayan Cem Şanlı, görevini Mustafa Gürkan Midilliç’e teslim etti. Midilliç 2024-2025 Dönem Başkanlığı görevini “Rotary Sihri” teması ile sürdürecek. Almira Hotel’de düzenlenen geceye Bursa Yeşil Rotary Kulübü üyeleri eşleriyle birlikte katılırken, daha önce kulübe hizmet etmiş isimlere de ahde vefa örneği sergilendi.

Geçmiş dönemlerde kulüp bünyesinde yaşanan anıların paylaşıldığı gecenin sonunda hep birlikte pasta kesildi. 2024-2025 Dönem Başkanı seçilen Mustafa Gürkan Midilliç, “Yeni dönemde sevgi ile hizmet etme anlayışıyla hareket ederek ’Rotary Sihri’ teması ile projelerimizi gerçekleştireceğimiz başarılı bir dönem içerisinde olacağız. Gecemize katılan tüm üyelerimize yürekten teşekkür ediyorum” dedi. Midilliç ayrıca, Bu gecenin anısına Rotary’e yaptığı hizmetlerinden dolayı merhum Can Köseleci anısına Bursa Yeşil Rotary Kulübü olarak, uluslararası projelere destek olmak için Rotary Vakfı’na bağış yapıldığı belirtti.

Mustafa Gürkan Midilliç Bursa Yeşil Rotary 2024-2025 Hizmet Dönemi Başkanı oldu.

Geçmiş Dönem Başkanı Cem Şanlı yeni dönem Başkanı Mustafa Gürkan Midilliç’a Yeşil Rotary 2024-2025 Hizmet Dönemi Başkanlık rozetini ‘Başarılı bir dönem dilekleri eşliğinde’ taktı.

Devir Teslim törenine özel hazırlanan pasta alkışlar eşliğinde kesildi.

Geçmiş Dönem Başkanı Cem Şanlı ve eşi Firdevs Şanlı yeni dönem Başkanı Mustafa Gürkan Midilliç ve eşi Tuğba Midilliç’e çiçek takdim etti.

Bursa Yeşil Rotary Kulübü devir teslim töreni üyelerin yoğun katılımı ile Almira Hotel’de gerçekleşti.

Tuğba-Mustafa Gürkan Midilliç

Cem-Firdevs Şanlı, Tuğba-Mustafa Gürkan Midilliç

Yaptıkları başarılı hizmetlerden dolayı bazı üyelere teşekkür plaketi takdim edildi.

Bursa Yeşil Rotary Kulübü Geçmiş Dönem Başkanı Cem Şanlı

Tuğba Midilliç devir teslim törenine katılan tüm rotary dostlarına teşekkürlerini sundu

Firdevs-Cem Şanlı

Seda-Umut İncir

Meltem-Kaan Köylü

İpek-Muharrem Gezer

Seçkin-Faruk Saka

Hande-İlker Cumbul

Aslı-Murat Uçal

Bursa Yeşil Rotary 2024-2025 Dönemi Yönetim Kurulu

Gonca-Uğur Ürküt

İlgili Yazılar
Cemiyet

Veteran BUSADER'den sezona şık veda                            

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın önde gelen sivil toplum örgütlerinden Veteran BUSADER, yoğun ve bir o kadar da verimli geçen dönemi şık bir davetle noktaladı. Birleşik…
Cemiyet

Ayaz'ın en özel gecesi

1 dak. okuma süresi
Bursalı genç ve başarılı iş insanı Mahmut işbilir ile eşi Fatoş İşbilir’in oğulları Ayaz, görkemli bir düğünle erkekliğe ilk adımını attı. İşbilir…
Cemiyet

Arya ve Acar Şahin kardeşlerin renkli doğum günü

1 dak. okuma süresi
Faruk Şahin ve eşi Ayşenur Şahin’in çocukları Arya ve Acar Şahin yeni yaşını arkadaşlarıyla doyasıya eğlenerek kutladılar. Şahterm Şirketler Grubu Yönetim Kurulu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir