Cemiyet

Bursa’da Başka Bir Hayata İlk Adım

1 dak. okuma süresi

GBC inşaat tarafından hayata geçirilen Başka Bademli projesinin örnek villası keyifli bir lansman ile tanıtıldı. Villanın bahçesinde gerçekleşen davete Bursa’nın seçkin isimleri katılırken geceye Twins’in birbirinden lezzetli kokteylleri eşlik etti. Caz performansı eşliğinde örnek villanın büyüleyici atmosferinde geç saatlere kadar keyifli vakit geçiren konuklar, Başka Bademli projesinin tüm detaylarını görme şansı yakaladılar.

Başka Renkler, Başka Sesler, Başka Bademli mottosu ile gerçekleşen lansmanın odağında ise zeytin ağaçları ile çevrili bir doğada doğaya uyumlu modern mimari vardı.

GB Grup’un ana inşaat şirketi olan GBC İnşaat, 1978’ten bugüne gelen donanımıyla onlarca başarılı projeye imza atarken, son projesi Başka Bademli’nin örnek villasında gerçekleştirdiği etkinlikle tüm konuklara, heyecan uyandıran tüm yenilikleriyle beraber yeni bir yaşam sunmaya hazır olduklarını gösterdi.

GBC İNŞAAT GÜVENCESİYLE…

Her türlü yapıyı, konutu, iş merkezini mühendislik, danışmanlık ve kontrollük hizmetlerini uzman kadroları ile hızlı, kaliteli ve güvenilir bir şekilde vererek, anahtar teslimine kadar en üst standartlarda üreten GBC İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ersen Dinç, yeni yatırımını Bursa’da yapmanın heyecanını kentin önemli isimleriyle paylaştı.

İlgili Yazılar
Cemiyet

RUMELİSİAD'tan geleneksel buluşma

1 dak. okuma süresi
Rumelili Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (RUMELİSİAD) geleneksel Rumeli Buluşması’nın konukları Doç. Dr. Yüksel Okşak ve Doç. Dr. Cüneyt Dirican oldu….
Cemiyet

Sanart BUSADER'den çok özel buluşma

2 dak. okuma süresi
Sanatla iyilik hareketini birleştiren Sanart BUSADER, bu kez Kızılcık Şerbeti’nin Pembe Hanım’ı Sibel Taşçıoğlu’nu üyeleriyle buluşturdu. Kreatif Direktör Moshe Aelyon moderatörlüğünde Pera…
Cemiyet

Başarabilirsiniz Çünkü Kadınsınız!

1 dak. okuma süresi
Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi, Şubat ayı buluşmasında Zayıflama Koçu ve Welness Antrenörü Yeşim Tanatay’ı ağırladı. ‘Başarabilirsiniz Çünkü Kadınsınız’ konulu sunumunda Tanatay,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir