Magazin

Bursa’da dolu dizgin haftasonu

2 dak. okuma süresi

Bursa geceleri Ağustos ayının ikinci haftasında  da coşkuya sahne oldu. Eğlence mekanlarını dolduran Bursalılar keyifli bir hafta sonu yaşadı.

Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu’nda sahne alan Serdar Ortaç, Meze Özlüce’de sahne alan Mehmet Çevik, Keyifli Bar’da sahne alan Sezgin Can,  Meymenet by Mixmen’de sahne alan Koray Güler, Özlüce Levrek’te sahne alan O Ses Türkiye, Tamer Deniz ve Sendeyim Pub’da sahne alan Levent Uçar ve Last Point Halam’da sahne alan Safa Zakir’in  hareketli şarkılarıyla Bursalıları bir dakika bile oturtmadı.

KÜLTÜRPARK AÇIK HAVA SAHNESİ’NDE SERDAR ORTAÇ RÜZGARI

Bu hafta sonu Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu’nda sahne alan Serdar Ortaç, sevenleriyle bir araya geldi. Ünlü şarkıcı birbirinden güzel şarkılarını Bursalı sevenleri için söyledi. Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Serdar Ortaç’a tüm şarkılarında eşlik eden Bursalılar deyim yerindeyse dolu dizgin bir hafta sonu yaşadı.

MEZE ÖZLÜCE’DE MEHMET ÇEVİK COŞKUSU

Bursa sahnelerinin sevilen sanatçısı Mehmet Çevik, bu hafta sonu sahne aldığı Meze Özlüce’de sevenlerine bol eğlenceli bir hafta sonu gecesi yaşattı. Sanatçı sevilen tüm şarkılarını Bursalılar için seslendirirken Bursalı eğlence müdavimleri ise şarkılara, gerek oturdukları yerlerden gerekse masa kenarlarında danslarıyla şarkılara eşlik ettiler.

SEZGİN CAN İLE KEYİFLİ BAR’DA KEYİFLİ GECE

Bursa’nın sevilen solistlerinden Sezgin Can, bu hafta sonu sahne aldığı Keyifli Bar’da sevenlerine hafızalardan silinmeyecek bir hafta sonsu yaşattı.  Yaklaşık 3 saat kaldığı sahnede tüm şarkılarını sevenleri ile birlikte seslendiren Sezgin Can, keyifli bir hafta sonuna daha imza attı.

MEY-MENET BYMIXMEN DE KORAY GÜLER COŞTURDU

Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından biri olan Meymenet by Mixmen’de sahne alan Koray Güler, sevenlerine coşkulu dolu bir hafta sonu yaşattı. Koray Güler’in şarkılarıyla muhteşem bir hafta sonu geçiren Bursalı eğlence müdavimleri, renkli bir gece geçirmenin keyfini doyasıya yaşadı.

ÖZLÜCE LEVREK TAMER DENİZ İLE COŞTU

Bursa’nın gözde mekanlarından olan Levrek, bu hafta sonu sahne alan O ses yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz’i ağırladı. Tamer Deniz, tüm şarkılarını Özlüce Levrek’i hınca hınç dolduran sevenleri için seslendirdi. Tamer Deniz’in tüm şarkılarına eşlik eden Bursalılar sabahın ilk ışıklarına kadar renkli görüntüler oluşturdu.

SENDEYİM PUB’DA LEVENT UÇAR’LA DOLU DOLU HAFTA SONU

Bursa eğlence müdavimlerinin vazgeçilmez adreslerinden biri olan Sendeyim Pub, bu hafta sonu da eğlence severlere Bursa’nın sevilen solisti Levent Uçar ile dolu dolu bir hafta sonu yaşattı. Levent Uçar, programı boyunca bir birinden güzel şarkılarını Sendeyim Pub müdavimleri için söyledi. Gece boyunca Levent Uçar’ın şarkılarıyla coşan Bursalılar, sabahın ilk ışıklarına kadar renkli görüntüler oluşturdular.

LASTPOİN’TE SAFA ZAKİR COŞKUSU

Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından bir olan Last Point Halam’da sahne alan Safa Zakir, bu hafta sonu da sevenlerine hafızalardan silinmeyecek bir gece yaşattı. Safa Zakir’in söylediği tüm şarkılara coşku içinde eşlik eden Bursalılar renkli görüntüler oluşturdular.

İlgili Yazılar
Magazin

Dialog Time Gayrimenkul’e görkemli açılış  

1 dak. okuma süresi
Emlak sektörünün parlayan yıldızı Dialog Time Gayrimenkul Atabulvarı’nda Broker Gülay Songur girişimciliği ile yoğun davetli topluluğu eşliğinde açıldı. İyi Parti Bursa Milletvekili…
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir