Cemiyet

BUSİAD’da Ebeveynler ve Çocukları buluştu

3 dak. okuma süresi

Bursa Sanayicileri ve İşinsanları Derneği’nin (BUSİAD) geleneksel hale gelen ve üyelerin en çok ilgisini çeken etkinliklerinden biri olan Ebe­veynler ve Çocukları Toplantısı Podyum Davet’te gerçekleşti.

BUSİAD Ailesi içindeki iletişim ve da­yanışmayı daha üst noktalara taşıyan Ebeveynler ve Çocukları Toplantısı’nın konukları Türkiye Sanayicileri ve İş İn­sanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Ku­rulu Başkanı Orhan Turan ve oğlu ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Turan oldu.

Derneğin marka etkinlik­lerinden olan Ebeveynler ve Çocukları Toplantısı’na BUSİAD tüm üyeleri, eşleri ve iş hayatına atılmış çocukları katıldı.

Bir yandan gençlere el uzatırken bir yandan 45 yılın köklerine sahip çıktıklarını belirten BUSİAD Başkanı Buğra Küçükkayalar, “BUSİAD’ın kuşaklararası buluşma etkinliğine hoşgeldiniz. Deprem nedeni ile bu buluşmayı ertelemek zorunda kaldık, bir daha böyle acı günler yaşamamayı umuyorum. Özlemimiz büyüdü ama yine bir aradayız. Cumhuriyetimizin 100.yılını coşku ile kutladık. BUSİAD’ımızı gençleştirme çalışmalarımız sürüyor. Sürdürülebilir olmanın önemi görülüyor. Sürdürülebilirlik, sürekli olma yeteneği olarak adlandırılır. Gelecek nesilleri de düşünerek hareket etmek, planlı çalışmak ve mevcut kaynakları bilinçli kullanmak demektir. 45 yılı arkasında bırakan BUSİAD bizleri gururlandırıyor. BUSİAD’ımızın sürdürülebilirliğini hep birlikte sağlayacağız. Gençleri önemsiyoruz. Yeni bir projeyi daha gençlerle hayata geçirmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her alanda her sektörde dijital, yeşil ve toplumsal gelişimi sürdüren pilot bir şehir olmalıyız. Bizler gençlere elimizi uzatırken bir yandan 45 yılın köklerine sahip çıkıyoruz. Köklerini bilmeyenin geleceğide olmaz. 298 üyemiz, 30 milyar doları geçen ciromuz ve 160 bin çalışanımızla biz çok büyük bir aileyiz. Ekonomimizin istediğimiz yere gelmesi için dönüşümün yanı sıra, etkin hukuk ve demokrasininde olması kaçınılmazdır. Orhan Turan ve Ozan Turan’a BUSİAD ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Sayın Ramazan Kaya’ya, Semra Keskin’e, Yasemin Uyar’a ve sponsorlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. En içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

BUSİAD Başkanı Buğra Küçükkayalar gecenin açılış konuşmasını yaptı.

BUSİAD Ailesi içindeki iletişim ve da­yanışmayı daha üst noktalara taşıyan Ebeveynler ve Çocukları Toplantısı’nın konukları Türkiye Sanayicileri ve İş İn­sanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Ku­rulu Başkanı Orhan Turan ve oğlu ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Turan oldu.

BUSİAD Ailesi toplantıda hatıra fotoğrafı çektirdi.

Düzenlenen geceye BUSİAD üyeleri eşleri ve çocuklarıyla katıldı.

Orhan Turan ve Ozan Turan’in söyleşileri sonunda plaket takdimi yapıldı.

ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan ve BUSİAD Başkanı Buğra Küçükkayalar

Ulviye-Nejat Yahya

Bircan Çavuşoğlu

Bircan Çavuşoğlu, Erol Alakoç, Kübra Gezer

Ayşe-Uğur Özkeserli

Veda Girgin Eroğlu

Erol Türkün ve oğlu Sadi Türkün

Ayhan Istalar ve kızı Duygu Istalar Güneri

Türkan Kaya

Fatih-Gülcan Aksoy ve kızları Dila Aksoy

Oğuz Türkel ve oğlu Kaan Türkel

Gözde-Hamdi Taner

Ayşenur Onay ve oğlu Atalay Onay

Aytuğ, Filiz Onur ve kızları Ayliz Onur, Alara Onur

Ali İhsan-Nezihe Yeşilova, Yalçın Yeşilova, Yasemin Yeşilova Mustucu ve eşi Murat Mustucu

Zübeyde Yayıl, Cengizhan Ağaoğlu

Damla-Can Aras

Yalçın, Carmen Ağaoğlu

Orhan Turan ve  Ozan Turan

Zeki –Ayten İlhan, Gözde İlhan Yılmaz, Emir Yılmaz

Murat  Coşkunkan ve kızı Ayşenaz Coşkunkan

Ali Sayın, Neslihan Sayın ve Onur Sayın

Ayhan Korgavuş ve kızı Dilara Korgavuş Sönmez

Atilla-Nilüfer Parlamış, Fulya Parlamış, Ayşegül Parlamış, Bülent Parlamış

Gürsel Durmuş oğulları Direnç Durmuş, Deniz Durmuş

Serdal-Özlem Can ve kızları İlayda Can

İlgili Yazılar
Cemiyet

Arya ve Acar Şahin kardeşlerin renkli doğum günü

1 dak. okuma süresi
Faruk Şahin ve eşi Ayşenur Şahin’in çocukları Arya ve Acar Şahin yeni yaşını arkadaşlarıyla doyasıya eğlenerek kutladılar. Şahterm Şirketler Grubu Yönetim Kurulu…
Cemiyet

Annelerden sezona renkli veda

1 dak. okuma süresi
Yıl boyunca bir yandan önemli sosyal sorumluluk projelerine imza atan diğer yandan da onlarca üniversite öğrencisine burs desteği vermeye devam eden TAD…
Cemiyet

Bursa BUSADER'in dönem kapanış yemeği

2 dak. okuma süresi
Düzenlenen geceye tüm Bursa BUSADER üyeleri ve eşlerinin yanı sıra BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle ve eşi Gökhan Özgüle, Vetaran BISADER Başkanı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir