Magazin

Büyükorhan yaylasında festival coşkusu

1 dak. okuma süresi

Bursa’da doğa turizmini yaygınlaştırmak hedefiyle birbirinden farklı etkinliklere imza atan Büyükşehir Belediyesi ile Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği, şimdi de vosvos tutkunlarını Büyükorhan’ın Görecik Yaylası’nda bir araya getirdi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği, Büyükorhan Belediyesi ve Vosgarage16 grubunun girişimleri ile düzenlenen 5. Bursa Uluslararası Vosvos buluşması & Görecik Yaylası Festivali, Büyükorhan’ın Görecik Yaylası’nda gerçekleştirdi.

Bursa’da her yıl düzenlenen Bursa Uluslararası Vosvos Şenliği, Büyükorhan İlçesi Görecik Yaylası’nda renkli görüntülere sahne oldu. Türkiye’nin yanı sıra farklı ülkelerden de vosvos tutkunlarını bir araya getiren etkinliğe, kamp ve karavancılar, dağcılar, bisikletçiler ve Bursalılar yoğun ilgi gösterdi.

Bir birinden güzel etkinliklerin yapıldığı şenlikte Songül Karlı, Ali Oral, Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut şarkılarıyla renk kattı.

3 gün süren etkinliklerde katılımlardan mutlu olduğunu söyleyen Büyükorhan Belediye Başkanı Ahmet Korkmaz,  ”Şenliğimize katılan tüm konuklarımıza teşekkür ederim” dedi. Üç gün süren etkinlikler kapsamında ziyaretçiler dolu dolu bir şenlik yaşadılar.

İlgili Yazılar
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…
CemiyetMagazin

Beyaz iyilik için Bursa sahnesinde

2 dak. okuma süresi
Ünlü şovmen Beyaz, Yarına Şans Ver Kulübü ve Bursa Kükürtlü Lions Kulübü’nün ortak organizasyonuyla hastanelerin çocuk servislerine sınıf yapmak için Bursa’da sahneye…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir