Magazin

Büyükorhan yaylasında festival coşkusu

1 dak. okuma süresi

Bursa’da doğa turizmini yaygınlaştırmak hedefiyle birbirinden farklı etkinliklere imza atan Büyükşehir Belediyesi ile Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği, şimdi de vosvos tutkunlarını Büyükorhan’ın Görecik Yaylası’nda bir araya getirdi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği, Büyükorhan Belediyesi ve Vosgarage16 grubunun girişimleri ile düzenlenen 5. Bursa Uluslararası Vosvos buluşması & Görecik Yaylası Festivali, Büyükorhan’ın Görecik Yaylası’nda gerçekleştirdi.

Bursa’da her yıl düzenlenen Bursa Uluslararası Vosvos Şenliği, Büyükorhan İlçesi Görecik Yaylası’nda renkli görüntülere sahne oldu. Türkiye’nin yanı sıra farklı ülkelerden de vosvos tutkunlarını bir araya getiren etkinliğe, kamp ve karavancılar, dağcılar, bisikletçiler ve Bursalılar yoğun ilgi gösterdi.

Bir birinden güzel etkinliklerin yapıldığı şenlikte Songül Karlı, Ali Oral, Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut şarkılarıyla renk kattı.

3 gün süren etkinliklerde katılımlardan mutlu olduğunu söyleyen Büyükorhan Belediye Başkanı Ahmet Korkmaz,  ”Şenliğimize katılan tüm konuklarımıza teşekkür ederim” dedi. Üç gün süren etkinlikler kapsamında ziyaretçiler dolu dolu bir şenlik yaşadılar.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir