Magazin

Didem Soydan sessizliğini bozdu: Yanlış yorumladınız

1 dak. okuma süresi

Katıldığı programda eski aşklarından birini unutamadığını ve o kişinin evli olduğunu söyleyen Didem Soydan‘ın açıklaması gündem olmuştu. Ünlü mankenin bu açıklaması akıllara Can Bonomo’yu getirmişti. Konuyla ilgili sessizliğini bozan Soydan, yaptığı açıklamayla iddiaları yalanladı.

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Didem Soydan, YouTube’da Melis İşiten’in sunduğu programa konuk olmuştu. Programda eski sevgilisinden bahseden ünlü manken, “Aşık olduğum tek bir kişi var, hala da ona aşığım. Aşık olduğum kişi hala aynı. İsmini veremem çünkü kendisinin ailesi var. Ben her ilişkimi onunla kıyaslıyorum. Ve hiçbir ilişkim onun önüne geçmedi. İlişkilerimdeki insanlar da bunu bildi. Ben çocuk sahibi olmak hiçbir zaman istemediğim için de ilişki sürmedi” demişti.

“AĞLA ŞİMDİ SONSUZA KADAR”

Didem Soydan’ın bu itirafı kısa sürede gündem olurken tüm gözler Soydan’ın evlenmek üzereyken ayrıldığı Can Bonomo’ya çevrildi. Bonomo Soydan ile ilişkisi bittikten sonra oyuncu Öykü Karayel ile evlenmiş ve çiftin bir oğlu olmuştu.

“SANKİ ÇOCUKLARI VAR”

Bu açıklama sonrası Bonomo’nun “Ağla şimdi sonsuza kadar” şarkısını paylaşması ve Ezgi Karayel’in de ikizi ve eniştesini paylaşarak “Bunların sanki çocukları var” demesi dikkat çekmişti.

“GERÇEKTEN ÜZGÜNÜM”

Tüm bu iddiaların ardından sessizliğini bozan Didem Soydan, sözlerinin yanlış yerlere çekildiğini söyledi. Soydan, “Yanlış yerlere çekilen bir konudan, kişilere verdiğim saygı ve değerden sebep bu açıklamayı yapıyorum. Türkiye’de yaşamayan ve Türkiye ile alakası olmayan birinden bahsetmeme rağmen konuyu magazine çok uygun olması sebebi ile yanlış isimler üzerinden yorumladınız. Yayında da belirttiğim gibi Amerika’da yaşadığım döneme dair bir hikayeydi. Bu konunun yanlış yerlere gitmesinden dolayı gerçekten üzgünüm. Lütfen kimseyi alakaları olmayan bir konuya dahil ederek rahatsızlık vermeyin” ifadelerini kullandı.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir