Magazin

Ezgi Mola’nın Maraş’tan misafiri var

1 dak. okuma süresi

Ezgi Mola, önceki gün sevgilisi Mustafa Aksakallı ile Kuruçeşme’de açtıkları mekanın önünde oturuyordu. Yanında geçici yuva olduğu depremzede köpek de vardı. Mola isminin Zeus olduğunu açıkladı.

Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli depremler; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Hatay ve Elazığ’ı etkiledi. Yıkıcı depremlerin ardından oyuncu Ezgi Mola, enkazdan kurtarılan ailesini kaybeden bir köpeği sahiplendi.

Ezgi Mola, önceki gün sevgilisi Mustafa Aksakallı ve işletmeci Oğulcan Engin ile birlikte Kuruçeşme’deydi. Mekan kapısındaki masada sohbet eden ünlü isimler, basın mensuplarını görünce el salladı. Daha sonra sorulara yanıt veren Ezgi Mola’nın yanında Kahramanmaraş’ta enkaz altından kurtarılan bir köpek de vardı.

Mola, “Zeus, Kahramanmaraş’tan geldi bana. Çipinden ulaştık sahiplerine. Kendilerini topladıktan sonra geri vereceğim. Biraz böbreklerinde sorun var ama iyileştirmek için elimden geleni yapıyorum” açıklamasını yaptı. Kahramanmaraş merkezli deprem felaketiyle ilgili konuşan oyuncu, “Elimden geldiğince yardımlarda bulunmaya çalıştım bu süreçte. Yardımlarıma devam edeceğim.

Çok daha bilinçli ve bu işi bilim insanlarının da onayını alarak yapmamız gerekiyor. Biz bir deprem ülkesiyiz. Dikkat etmemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı. Olası Marmara depremi hatırlatılan ve “Sizin taşınma düşünceniz oldu mu?” sorusu yöneltilen Ezgi Mola, “Deprem ülkesiyiz. Sert bir tokat ile bunu hatırlamış olduk aslında. İşimiz gücümüz, hayatımız burada. ‘Nasıl önlem alabiliriz?’ diye düşünmeliyiz bence. Ben buradayım, işimi yapmak zorundayım.

Zeus ile çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlayan Ezgi Mola, “Zeus, Kahramanmaraş’tan geldi. Sahiplerinden bana emanet” ifadelerini kullanmıştı. Kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gören fotoğraflara; Hazal Kaya, Eda Ece, Songül Öden, Seda Sayan ve Şebnem Bozoklu gibi birçok ünlü isim yorum yapmıştı.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir