Magazin

Fatma Turgut, Bursa’yı yıktı geçti

1 dak. okuma süresi

Ünlü şarkıcı Fatma Turgut, sahne aldığı Kültürpark Açık Hava Sahnesi’nde sevenlerine duygu ve coşku dolu anlara imza attı.

Son yıllarda gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile müzik dünyasında önemli bir yer edinen Fatma Turgut, Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu sahnesinde sevenleriyle buluştu.

Bursalıların yoğun ilgi gösterdiği konserde, dillerden düşmeyen tüm şarkılarını Bursalı sevenleri için seslendiren Fatma Turgut, unutulmaz bir konsere imza attı.

‘Yalnızlık Senfonisi’, ‘Ağlamam Zaman Aldı’ ve ‘Bir Melek Vardı’ gibi şarkılarını hayranları için söyleyen Fatma Turgut, şarkı aralarında da dinleyicileriyle sohbet ederek Bursa özlemini dile getirdi.

‘Sen Ona Aşıksın’ şarkısını, Açık Hava Tiyatrosu’nu dolduran binlerce seviniyle birlikte seslendiren başarılı şarkıcı, gece geç saaatlere kadar hayranlarına coşkuyu yaşattı.

Sanatçı, ‘Bir Varmış Bir Yokmuş’, ‘İlkbaharda Kıyamet’ adlı başarılı çalışmaların yanında hit şarkıları ‘Değmesin Ellerimiz’ ve ‘Pembe Mezarlık’ performansıyla büyük beğeni topladı.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir