Magazin

Fatma Turgut, Bursa’yı yıktı geçti

1 dak. okuma süresi

Ünlü şarkıcı Fatma Turgut, sahne aldığı Kültürpark Açık Hava Sahnesi’nde sevenlerine duygu ve coşku dolu anlara imza attı.

Son yıllarda gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile müzik dünyasında önemli bir yer edinen Fatma Turgut, Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu sahnesinde sevenleriyle buluştu.

Bursalıların yoğun ilgi gösterdiği konserde, dillerden düşmeyen tüm şarkılarını Bursalı sevenleri için seslendiren Fatma Turgut, unutulmaz bir konsere imza attı.

‘Yalnızlık Senfonisi’, ‘Ağlamam Zaman Aldı’ ve ‘Bir Melek Vardı’ gibi şarkılarını hayranları için söyleyen Fatma Turgut, şarkı aralarında da dinleyicileriyle sohbet ederek Bursa özlemini dile getirdi.

‘Sen Ona Aşıksın’ şarkısını, Açık Hava Tiyatrosu’nu dolduran binlerce seviniyle birlikte seslendiren başarılı şarkıcı, gece geç saaatlere kadar hayranlarına coşkuyu yaşattı.

Sanatçı, ‘Bir Varmış Bir Yokmuş’, ‘İlkbaharda Kıyamet’ adlı başarılı çalışmaların yanında hit şarkıları ‘Değmesin Ellerimiz’ ve ‘Pembe Mezarlık’ performansıyla büyük beğeni topladı.

İlgili Yazılar
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…
CemiyetMagazin

Beyaz iyilik için Bursa sahnesinde

2 dak. okuma süresi
Ünlü şovmen Beyaz, Yarına Şans Ver Kulübü ve Bursa Kükürtlü Lions Kulübü’nün ortak organizasyonuyla hastanelerin çocuk servislerine sınıf yapmak için Bursa’da sahneye…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir