Cemiyet

Ferhat Göçer ONKO-DAY için perde dedi

2 dak. okuma süresi

Uludağ Onkoloji Dayanışma Derneği (ONKO-DAY), Bursa Çekirge Lions Kulübü ve Bursa Koza Lions Kulübü’nün Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde  birlikte organize ettiği ve elde edilen gelirlerinin Onko-Day Lions Hasta Konuk evi ek bina yapımında kullanılacağı özel gecede Ferhat Göçer’in ‘Aldırma Gönül’ adlı oyunu sahnelendi.

Uludağ Onkoloji Dayanışma Derneği (ONKO-DAY), Bursa Çekirge Lions Kulübü ve Bursa Koza Lions Kulübü, dün akşam anlam dolu bir etkinliğe imza attı.  Ünlü sanatçı Ferhat Göçer’in tek kişilik müzikal oyunu ‘Aldırma Gönül (Sabahattin Ali Eserleri)’, bu özel gecede Bursalılar ile buluştu.

Bursalıların yoğun ilgi gösterildiği oyunda performansıyla sevenlerinden tam not alan Ferhat Göçer, Sabahattin Ali’den örneklerle dolu performansında şarkılar da seslendirerek muhteşem bir  sundu. Bursalılar, şarkı anlarında Göçer’e hep bir ağızdan eşlik ederek hafızalardan silinmeyecek bir gece yaşadılar. Ferhat Göçer’in oyununu izlemeye gelen Bursalılar oyun sonunda ünlü sanatçıyı uzun süre ayakta alkışladılar.


Gecede bir konuşma yapan Uludağ Onkoloji Dayanışma Derneği (ONKO-DAY) Başkanı Füsun, “Onlarca, yüzlerce iyileşmiş kahraman çocuklarımız var. Onlara hizmet edebilmiş olmaktan son derece gurur duyuyoruz. Daha nice sağlıklı, iyileşmiş hastalarımız için de bu gece büyük bir kaynak olacak.” dedi.

Bursa Çekirge ions Kulübü Başkanı Erdal Elbay ve Bursa Koza Lions Başkanı Burcu Aydın da, gerçekleştirdikleri konuşmada herkese teşekkür ederek bu anlam dolu gecede bir
arada olmaktan dolayı duydukları mutluluğu dile getirdi.

Çekirge Lions Kulübü Başkanı Erdal Elbay, ONKODAY Başkanı Füsun Önen, Koza Lions Başkanı Burcu Aydın

ONKO-DAY Yönetim kurulu

ONKO-DAY Başkanı Füsun Önen

Güzin Abraş

Sema Siper

Nesrin Tunaboylu

Ferhan Altuntaşgil

Nalan Adıyaman

Ayşe Başan, Ece Başan

Koza Lions Kulübü Başkanı Burcu Aydın

Koza Lions Yönetim Kurulu ve üyeleri        

Hadiye Kamiloğlu

Seda Özkan Varol

Fatma Bahçivan

Ayşe Volkan Terzioğlu

Nermin Gündüz

Handan Meriç, Melike Ergen

Şeref Önder, Handan Meriç, Neşe Yıldırım, Gamze Şenkal, Gülnur Gelse, Melek Ergen

Buğra Küçükkayalar

Nilüfer Belediye Başkan Vekili Dr.Sibel Özer

Nazan Derya

Muazzam Yazıcı, Eda Yazıcı

Süleyman İnan

Tuğba Yazıcı


İlgili Yazılar
Cemiyet

RUMELİSİAD'tan geleneksel buluşma

1 dak. okuma süresi
Rumelili Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (RUMELİSİAD) geleneksel Rumeli Buluşması’nın konukları Doç. Dr. Yüksel Okşak ve Doç. Dr. Cüneyt Dirican oldu….
Cemiyet

Sanart BUSADER'den çok özel buluşma

2 dak. okuma süresi
Sanatla iyilik hareketini birleştiren Sanart BUSADER, bu kez Kızılcık Şerbeti’nin Pembe Hanım’ı Sibel Taşçıoğlu’nu üyeleriyle buluşturdu. Kreatif Direktör Moshe Aelyon moderatörlüğünde Pera…
Cemiyet

Başarabilirsiniz Çünkü Kadınsınız!

1 dak. okuma süresi
Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi, Şubat ayı buluşmasında Zayıflama Koçu ve Welness Antrenörü Yeşim Tanatay’ı ağırladı. ‘Başarabilirsiniz Çünkü Kadınsınız’ konulu sunumunda Tanatay,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir