Magazin

Işın Karaca eleştirilere cevap verdi

2 dak. okuma süresi

Son dönemde yaptığı açıklamalarla gündem olan Işın Karaca, yaptığı itiraflarla gündem oldu.

Açıklamaları, sosyal medya paylaşımları ve güçlü sesiyle adından sıkça söz ettiren Işın Karaca, YouTube’da yayınlanan bir programa konuk oldu. Sorulan sorulara samimi cevaplar veren Karaca, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Karaca, sunucunun, “Senin için çok bağırıyor, anırıyor eleştirilerine yorumun nedir?” sorusunu yanıtlarken, ‘Beyonce’ konserindeki anısıyla dikkat çekti.

İŞTE KARACA’NIN AÇIKLAMALARINDAN ARA BAŞLIKLAR:

“BEN ONLAR ADINA UTANIYORUM”

“Tanıdığım ve konuştuğum bir kadın ünlüyü adresine kadar buldum. Bana hem yorum olarak hem de özelden hakaret etmişti. Sektör komple böyle zaten. Şaşırmamak lazım. Ben onlar adına utanıyorum onlar yaparken utanmıyor. Bana hakaret eden o kişiyi görünce selam veriyorum çünkü onun gerçek kimliğini bildiğimden haberi yok sanırım.

“RADİKAL ESTETİK AMELİYATLAR DÜŞÜNEBİLİRİM”

Kendime iyi bakmaya çalışıyorum. Seviyorum o minik dokunuşları. Radikal estetik ameliyatlar da düşünebilirim ki en radikalini seneler önce zaten yapmıştım. 130 kiloyken 3 kere meme küçültme ameliyatı olmuş bir kadınım.

“ÜÇ AYDA BİR ADAM DEĞİŞTİRMİYORUM”

Geleneksel bir kadınım ben. 5 yıllık bir beraberliğimiz vardı. İlişkilerin bir evresi var. Evlilik de bunun bir süreci. Üç ayda bir adam değiştirmiyorum. Bu arada evlendik ama evli olduğumuzu kabul etmiyoruz bir de öyle bir durum var.

“ELEŞTİRİLERE ASLA TAKILMIYORUM”

Bağırmak, anırmak ve şarkı söylemek arasındaki farkı bilmeyen insanlara başarılar diliyorum. Bunlar çok farklı kavramlar. Böyle eleştirilere asla takılmıyorum. Anırıyor demek cahilce ve can yakmak için söylenmiş bir şey. Allahtan bu laflar edilirken ben şeytanlarımı tatile yollamıştım.

“DEMET AKALIN’LA HİÇBİR ZAMAN KÜSMEDİM”

Demet Akalın’la hiçbir zaman küsmedim. Ben onun kötü gün dostuyum o da bunu gayet iyi biliyor. Ondan beklentim yüksek olduğu için şarkısını beğenmediğimi söyleme lüksüne sahip olduğumu düşünüyorum. Ben beğenmedim diye tüm Türkiye’nin ‘Işın Karaca beğenmedi o zaman biz de beğenmeyelim’ diyecek hali yok herhalde.

“LAY LAY LOM BİR SEKTÖR DEĞİLİZ”

Şimdi konserlerdeki durum daha beter. Hep olayların negatif yönlerini buluyormuş gibi gözüküyorum ama bir şekilde birilerinin bir şeyleri konuşması gerekiyor bence. Lay lay lom bir sektör değiliz ve gittiğimiz yol çok güzel bir yol değil açıkçası. Beyonce’nin konserinde bile playback yaptığını duyunca çıktım çünkü ben bunun için para vermiyorum. Oturur evde konser videosunu izlerim o zaman”

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir