Magazin

Julia Sandoval, Instagram kurallarına kafa tuttu!

1 dak. okuma süresi

Sosyal medyada yarım milyondan fazla takipçisi bulunan Julia Sandoval, cesur pozlarıyla hayranlarının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Son olarak, üstünü çıkartarak ayna karşısında poz verdiği anları paylaşmasıyla sosyal medyada büyük bir gündem oluşturdu.

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Julia Sandoval cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Son dönemde sosyal medya hesaplarıyla arasında koyduğu mesafeyi esneten fenomen isim hayranlarıyla hasret gidermek istercesine cesur pozlarını peşi sıra gönderdi.

HAYRANLARININ BEĞENİSİNİ TOPLADI

Beyaz bluz ve etek takımıyla kamera karşısına geçen fenomen isim ilk olarak bluzunu çıkartarak elindeki kitapla kapatmaya çalıştı. O pozuna “Güven pahalı bir kıyafet değildir” notunu ekleyen fenomen isim daha sonrasında üstünü tamamen çıkartarak ayna karşısına geçti.

Ayna karşısındaki yansımasıyla hayranlarının beğenisini toplayan Sandoval gönderisine, “Güven, kim olduğunu bilmektir. Güven kendine güvenmektir.Güven kendini dinlemektir. Güven, istemediğin şeyleri bile yapmaktır. Güven doğru insanları seçmektir. Güven onları bırakabilmekti. Güven, kendi hakkındaki görüşlerine başkalarının fikirlerinden daha fazla değer vermektir. Güven dürüst olmaktır. Güven zayıflıktır. Güven; değerini bilmek ve kaybedeceğin veya kazanacağın ne olursa olsun öyle davranmaktır” notunu paylaştı.

Fenomen ismin paylaşımı hayranlarının beğenisini toplarken kısa sürede binlerce yoruma da ulaştı. Hayranlarının adeta beğeni butonunu çökerttiği paylaşımında sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü Sandoval’ın güzelliğini öven yorumlarda birleşti.

İlgili Yazılar
Magazin

Dialog Time Gayrimenkul’e görkemli açılış  

1 dak. okuma süresi
Emlak sektörünün parlayan yıldızı Dialog Time Gayrimenkul Atabulvarı’nda Broker Gülay Songur girişimciliği ile yoğun davetli topluluğu eşliğinde açıldı. İyi Parti Bursa Milletvekili…
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir