Magazin

Julia Sandoval, Instagram kurallarına kafa tuttu!

1 dak. okuma süresi

Sosyal medyada yarım milyondan fazla takipçisi bulunan Julia Sandoval, cesur pozlarıyla hayranlarının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Son olarak, üstünü çıkartarak ayna karşısında poz verdiği anları paylaşmasıyla sosyal medyada büyük bir gündem oluşturdu.

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Julia Sandoval cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Son dönemde sosyal medya hesaplarıyla arasında koyduğu mesafeyi esneten fenomen isim hayranlarıyla hasret gidermek istercesine cesur pozlarını peşi sıra gönderdi.

HAYRANLARININ BEĞENİSİNİ TOPLADI

Beyaz bluz ve etek takımıyla kamera karşısına geçen fenomen isim ilk olarak bluzunu çıkartarak elindeki kitapla kapatmaya çalıştı. O pozuna “Güven pahalı bir kıyafet değildir” notunu ekleyen fenomen isim daha sonrasında üstünü tamamen çıkartarak ayna karşısına geçti.

Ayna karşısındaki yansımasıyla hayranlarının beğenisini toplayan Sandoval gönderisine, “Güven, kim olduğunu bilmektir. Güven kendine güvenmektir.Güven kendini dinlemektir. Güven, istemediğin şeyleri bile yapmaktır. Güven doğru insanları seçmektir. Güven onları bırakabilmekti. Güven, kendi hakkındaki görüşlerine başkalarının fikirlerinden daha fazla değer vermektir. Güven dürüst olmaktır. Güven zayıflıktır. Güven; değerini bilmek ve kaybedeceğin veya kazanacağın ne olursa olsun öyle davranmaktır” notunu paylaştı.

Fenomen ismin paylaşımı hayranlarının beğenisini toplarken kısa sürede binlerce yoruma da ulaştı. Hayranlarının adeta beğeni butonunu çökerttiği paylaşımında sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü Sandoval’ın güzelliğini öven yorumlarda birleşti.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir