Magazin

Konserlere başlayan Seçil Gür, eleştirilere seslendi

1 dak. okuma süresi

Yaşanan büyük depremlerden sonra sahnelerini iptal eden Seçil Gür, geçtiğimiz hafta tekrar konserlere başladı. Ünlü şarkıcı, sahnelere döndüğü için gelen eleştirilere cevap verdi.

Ünlü popçu Serdar Ortaç’la yaşadığı aşk ile adını duyuran ve ünlenen şarkıcı Seçil Gür, binlerce kişinin yaşamını yitirdiği depremler sonrası konserlerine ara vermişti. Bir-iki hafta sonra konserlerine kaldığı yerden devam eden ve bu yüzden eleştiri alan şarkıcı, konuştu:

Mecburum”
“İstemeyerek çıktım. Repertuvarımda hareketli şarkılara yer vermedim. Müzik sadece eğlendirmek adına yapılan bir şey değil. Sadece ben değil; çalıştığım mekan, orkestra ve orada çalışanlar için hayatımızı devam ettirmek için mecburdum. Manevi desteğe de vurgu yapan 37 yaşındaki şarkıcı, açıklamalarının devamında şunları söyledi:

“İban yolluyorum”
“Zaten ilk haftalar sahneye çıkmadım. Buna da karşı çıkanlar varsa IBAN’ımı göndereyim, sonra konuşalım. Bana göre en iyi duyarlılık birilerine dokunmaktır. Sadece maddi değil, manevi de olabilir.”

“Duruşuma çok kızdım”
Depremin birinci gününde piyasadaki duruşuma biraz kızdım. ‘Keşke daha çok çalışsaydım, daha çok yardım edebilseydim’ dedim. Keşke uçağım olsaydı da oralara yardım gönderebilseydim.”

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir