Magazin

Konserlere başlayan Seçil Gür, eleştirilere seslendi

1 dak. okuma süresi

Yaşanan büyük depremlerden sonra sahnelerini iptal eden Seçil Gür, geçtiğimiz hafta tekrar konserlere başladı. Ünlü şarkıcı, sahnelere döndüğü için gelen eleştirilere cevap verdi.

Ünlü popçu Serdar Ortaç’la yaşadığı aşk ile adını duyuran ve ünlenen şarkıcı Seçil Gür, binlerce kişinin yaşamını yitirdiği depremler sonrası konserlerine ara vermişti. Bir-iki hafta sonra konserlerine kaldığı yerden devam eden ve bu yüzden eleştiri alan şarkıcı, konuştu:

Mecburum”
“İstemeyerek çıktım. Repertuvarımda hareketli şarkılara yer vermedim. Müzik sadece eğlendirmek adına yapılan bir şey değil. Sadece ben değil; çalıştığım mekan, orkestra ve orada çalışanlar için hayatımızı devam ettirmek için mecburdum. Manevi desteğe de vurgu yapan 37 yaşındaki şarkıcı, açıklamalarının devamında şunları söyledi:

“İban yolluyorum”
“Zaten ilk haftalar sahneye çıkmadım. Buna da karşı çıkanlar varsa IBAN’ımı göndereyim, sonra konuşalım. Bana göre en iyi duyarlılık birilerine dokunmaktır. Sadece maddi değil, manevi de olabilir.”

“Duruşuma çok kızdım”
Depremin birinci gününde piyasadaki duruşuma biraz kızdım. ‘Keşke daha çok çalışsaydım, daha çok yardım edebilseydim’ dedim. Keşke uçağım olsaydı da oralara yardım gönderebilseydim.”

İlgili Yazılar
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…
CemiyetMagazin

Beyaz iyilik için Bursa sahnesinde

2 dak. okuma süresi
Ünlü şovmen Beyaz, Yarına Şans Ver Kulübü ve Bursa Kükürtlü Lions Kulübü’nün ortak organizasyonuyla hastanelerin çocuk servislerine sınıf yapmak için Bursa’da sahneye…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir