Magazin

Krokodil’de Burak Şenöz coşkusu

1 dak. okuma süresi

Bursa’nın gözde eğlence merkezlerinden biri olan ve Podyum Park’ta bulunan Krokodil Kafe Bar Restaurant, dün akşam Bursa’nın gözde solistlerinden biri olan Burak Şenöz’ü ağırladı.

Sevilen şarkıcı Burak Şenöz, dün akşam Bursa’nın yaşam merkezi Podyum Park‘ta bulunan  ve Bursalıların yoğun ilgi gösterdiği, kentimizin gözde eğlence merkezi Krokodil Cafe Bar Restaurant’ta sahne aldı.

Bursa cemiyet hayatının da yoğun ilgi gösterdiği gecede, ‘Benim Oldun’, ‘Aşkımdan Habersizim’, ‘Deprem’, ‘Avare’, ‘Yılanlar’  gibi birbirinden güzel şarkılarını, Bursalı sevenleri için seslendiren Burak Şenöz, eğlence severlere müzik dolu  bir gece yaşattı.

Burak Şenöz yaklaşık 3 saat süren programı boyunca, gerek sesi gerekse sahne performansı ile bir kez daha sevenlerinin gönlünde taht kurdu.

Program boyunca Burak  Şenöz’ün seslendirdiği tüm şarkılara eşlik eden Bursalı müzikseverler, dolu dolu bir gece yaşamanın keyfini çıkardılar.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir