Magazin

Krokodil’de Burak Şenöz coşkusu

1 dak. okuma süresi

Bursa’nın gözde eğlence merkezlerinden biri olan ve Podyum Park’ta bulunan Krokodil Kafe Bar Restaurant, dün akşam Bursa’nın gözde solistlerinden biri olan Burak Şenöz’ü ağırladı.

Sevilen şarkıcı Burak Şenöz, dün akşam Bursa’nın yaşam merkezi Podyum Park‘ta bulunan  ve Bursalıların yoğun ilgi gösterdiği, kentimizin gözde eğlence merkezi Krokodil Cafe Bar Restaurant’ta sahne aldı.

Bursa cemiyet hayatının da yoğun ilgi gösterdiği gecede, ‘Benim Oldun’, ‘Aşkımdan Habersizim’, ‘Deprem’, ‘Avare’, ‘Yılanlar’  gibi birbirinden güzel şarkılarını, Bursalı sevenleri için seslendiren Burak Şenöz, eğlence severlere müzik dolu  bir gece yaşattı.

Burak Şenöz yaklaşık 3 saat süren programı boyunca, gerek sesi gerekse sahne performansı ile bir kez daha sevenlerinin gönlünde taht kurdu.

Program boyunca Burak  Şenöz’ün seslendirdiği tüm şarkılara eşlik eden Bursalı müzikseverler, dolu dolu bir gece yaşamanın keyfini çıkardılar.

İlgili Yazılar
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…
CemiyetMagazin

Beyaz iyilik için Bursa sahnesinde

2 dak. okuma süresi
Ünlü şovmen Beyaz, Yarına Şans Ver Kulübü ve Bursa Kükürtlü Lions Kulübü’nün ortak organizasyonuyla hastanelerin çocuk servislerine sınıf yapmak için Bursa’da sahneye…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir