Magazin

Mehmet Çevik yine coşturdu

1 dak. okuma süresi

Bursa sahnelerinin sevilen sanatçısı Mehmet Çevik, bu hafta sonu yine sevenlerine bol eğlenceli bir hafta sonu gece yaşattı.

Bursa’nın sevilen sanatçısı Mehmet Çevik’i sahne aldığı Meze Özlüce’de dinlemeye gelen ünlü dostları vardı.

Oyuncu, sunucu, yapımcı, komedyen, şovmen ve seslendirme sanatçısı Mehmet Ali Erbil. kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan ve ünlü sanatçı Elif Karlı, Mehmet Çevik’i sahnesinde yalnız bırakmadı.

Meze Özlüce’de sahne alan Mehmet Çevik, sevilen tüm şarkılarını Bursalılar için seslendirirken Bursalı eğlence müdavimleri ise şarkılara, gerek oturdukları yerlerden gerekse masa kenarlarında danslarıyla şarkılara eşlik ettiler.

Sahnede tüm şarkılarını sevenleri ile birlikte seslendiren Mehmet Çevik, keyifli bir hafta sonuna daha imza attı. Her türden şarkıyı başarı ile seslendiren Mehmet Çevik bir kez daha sevenlerinin gönlünde taht kurdu. Mehmet Çevik’i dinlemeye kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan ile birlikte gelen ve bir ara muziplik yapan Mehmet Ali Erbil sahneye fırlayarak Mehmet Çevik ile sohbet etti.

Bursalıların Meze Özlüce’yi hınca hınç doldurduğu gecede renkli görüntülere sahne oldu.

ELİF KARLI DA SAHNE ALDI

Mehmet Çevik’in ricası üzerine sahneye çıkan sevilen sanatçı Elif Karlı da bu hafta sonu Meze Özlüce’de sahne alarak iki şarkı okudu.

İlgili Yazılar
Magazin

Dialog Time Gayrimenkul’e görkemli açılış  

1 dak. okuma süresi
Emlak sektörünün parlayan yıldızı Dialog Time Gayrimenkul Atabulvarı’nda Broker Gülay Songur girişimciliği ile yoğun davetli topluluğu eşliğinde açıldı. İyi Parti Bursa Milletvekili…
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir