Magazin

Mehmet Çevik’in ünlü konukları

1 dak. okuma süresi

Bursa gecelerinin sevilen sanatçısı Mehmet Çevik’i bu hafta sonu sahne aldığı Meze Özlüce’ ünlü dostları Mehmet Ali Erbil ve Elif Karlı yalnız bırakmadı.

Bursa sahnelerinin sevilen sanatçısı Mehmet Çevik, bu hafta sonu yine sevenlerine bol eğlenceli bir hafta sonu gece yaşattı.

MEHMET ALİ ERBİL KENDİSİNE EŞLİK ETTİ.

Bursa’nın sevilen sanaçtısı Mehmet Çevik’i sahne aldığı Meze Özlüce’de dinlemeye gelen ünlü dostu vardı. Oyuncu, sunucu, yapımcı, komedyen, şovmen ve seslendirme sanatçısı Mehmet Ali Erbil ve ünlü sanatçı Elif Karlı Mehmet Çevik’i sahnesinde yalnız bırakmadı.

Meze Özlüce’de yer alan Mehmet Çevik, sevilen tüm şarkılarını Bursalılar için seslendirirken Bursalı eğlence müdavimleri ise şarkılara, gerek oturdukları yerlerden gerekse masa kenarlarında danslarıyla şarkılara eşlik ettiler. Sahnede tüm şarkılarını sevenleri ile birlikte seslendiren Mehmet Çevik, keyifli bir hafta sonuna daha imza attı. Her türden şarkıyı başarı ile seslendiren Mehmet Çevik bir kez daha sevenlerinin gönlünde taht kurdu. Mehmet Çevik’i dinlemeye gelen ve bir ara muziplik yapan Mehmet Ali Erbil sahneye fırlayarak Mehmet Çevik ile sohbet etti.

Bursalıların Meze Özlüce’yi hınca hınç doldurduğu gecede renkli görüntülere sahne oldu.

ELİF KARLI’DA SAHNE ALDI

Mehmet Çevik’in ricası üzerine sahneye çıkan sevilen sanatçı Elif Karlı’da bu hafta sonu Meze Özlüce’de sahne alarak iki şarkı okudu.

Mehmet Ali Erbil, Mehmet Çevik

Elif Karlı, Mehmet Çevik

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir