Magazin

Pınar Deniz, mutluluktan ağladı

1 dak. okuma süresi

Pınar Deniz’in, sevgilisi Kaan Yıldırım ile çıktığı tatilden ağladığı bir fotoğrafı paylaşması üzerine evlilik teklifi aldığı iddia edildi.

Reyting rekorları kıran Yargı dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz, bir süredir meslektaşı Kaan Yıldırım ile birlikte. Haftalardır sevgilisiyle tatilde olan güzel oyuncu son paylaşımıyla herkesi meraklandırdı.

“İşte öyle bir şey… 06.08.23…”
Deniz, ağlarken çekilen fotoğrafını yayınladı. Ünlü oyuncu, gönderisine, “İşte öyle bir şey… 06.08.23…” ifadelerini not düştü. Yıldırım da sevgilisine kalp emojisi ile yanıt verdi.

Pınar Deniz’in bu paylaşımı sosyal medyada evlilik teklifi aldığı yorumlarına neden oldu. Ünlü çift, daha önce yaptığı bir açıklamada şunları söylemişti:

“Çok iyi giden bir ilişkimiz var, çok da mutluyuz. Her dakika çekilmek istemiyoruz ama hayatımızı yaşıyoruz ve etkinliklere katılıyoruz. Bizim için her şey çok güzel” İkili, böylelikle şu an evlilik düşünceleri olmadığını ifade etmiş olmuştu.

İlgili Yazılar
Magazin

Dialog Time Gayrimenkul’e görkemli açılış  

1 dak. okuma süresi
Emlak sektörünün parlayan yıldızı Dialog Time Gayrimenkul Atabulvarı’nda Broker Gülay Songur girişimciliği ile yoğun davetli topluluğu eşliğinde açıldı. İyi Parti Bursa Milletvekili…
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir