Magazin

Pınar Deniz, mutluluktan ağladı

1 dak. okuma süresi

Pınar Deniz’in, sevgilisi Kaan Yıldırım ile çıktığı tatilden ağladığı bir fotoğrafı paylaşması üzerine evlilik teklifi aldığı iddia edildi.

Reyting rekorları kıran Yargı dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz, bir süredir meslektaşı Kaan Yıldırım ile birlikte. Haftalardır sevgilisiyle tatilde olan güzel oyuncu son paylaşımıyla herkesi meraklandırdı.

“İşte öyle bir şey… 06.08.23…”
Deniz, ağlarken çekilen fotoğrafını yayınladı. Ünlü oyuncu, gönderisine, “İşte öyle bir şey… 06.08.23…” ifadelerini not düştü. Yıldırım da sevgilisine kalp emojisi ile yanıt verdi.

Pınar Deniz’in bu paylaşımı sosyal medyada evlilik teklifi aldığı yorumlarına neden oldu. Ünlü çift, daha önce yaptığı bir açıklamada şunları söylemişti:

“Çok iyi giden bir ilişkimiz var, çok da mutluyuz. Her dakika çekilmek istemiyoruz ama hayatımızı yaşıyoruz ve etkinliklere katılıyoruz. Bizim için her şey çok güzel” İkili, böylelikle şu an evlilik düşünceleri olmadığını ifade etmiş olmuştu.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir