Magazin

Reynmen, evlilik sinyalini verdi

1 dak. okuma süresi

Şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Reynmen, sevgilisi Emire Cansu Kurtaran ile olan ilişkisi hakkında konuştu.

‘Reynmen’ lakabıyla bilinen Yusuf Aktaş, Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivali’nin dördüncü gecesinde sahne aldı.

Uzun zamandır Emire Cansu Kurtaran ile aşk yaşayan 28 yaşındaki şarkıcı ve sosyal medya fenomeni, çok güzel giden ilişkisi hakkında konuştu ama sır vermedi.

“Adımı yanlış yazmışsınız”

Sevenlerine unutulmaz bir konser yaşatan ünlü şarkıcı, kendisi için açılan pankart ve dövizlerden birinde isminin yanlış yazıldığını fark edince müdahale etti.

Reynmen, “Adımı yanlış yazmışsınız. Pankartı elden ele bana gönderin, düzeltip, imzalayıp geri göndereceğim.” dedi.

Genç şarkıcı, teknik ekip tarafından kendisine ulaştırılan dövizdeki adını düzeltip imzaladıktan sonra hayranına geri verdi.

Reynmen, performansını alkışlar eşliğinde noktaladıktan sonra kulisinde basın mensuplarınının sorularını yanıtladı.

“Çok mutluyum”

Ünlü şarkıcı, Serdar Ortaç’ın ‘Gitme’ şarkısına sahnede iki kez okuduğunu hatırlatan muhabirlere, “Çok ama çok istediğim ve sevdiğim bir parça ve albümde okumak da bana nasip oldu. Bu yüzden çok mutluyum.” ifadelerini kullandı.

Parmağındaki yüzüğü fark ederek “Mutlu giden bir ilişkiniz var. Parmağınızdaki de bir nişan yüzüğü gibi duruyor. Ufukta evlilik görünüyor mu?” sorusunu yönelten gazetecilere şarkıcı, “Bazı sorular cevapsız kalabilir, büyüsü bozulmasın.” yanıtını verdi.

“Romantikmişim”

“Romantik biri misiniz?” sorusu da yöneltilen ünlü isim, “Romantikmişim. Bir şeyler yaşanmadan insan kendini tanıyamıyor. Ben romantik bir insanmışım. Bu yönümü yeni yeni keşfettim.” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir