Cemiyet

Sanart BUSADER’den ‘An ve Zaman’ı durduran sergi

2 dak. okuma süresi

Uluslararası Fotoğraf Sanatçısı Bakri Omar, Sanart BUSADER’in organizasyonuyla ‘An ve Zaman’ isimli sergisini Türkiye’de ilk kez Bursalı sanatseverlerin beğenisine sundu.

National Geographic’in ödüllü fotoğrafçısı, marka danışmanı ve film yapımcısı Bakri Omar, Bursa’daki ilk sergisini DasDas Bursa’nın bünyesinde yer alan Smash’te sanatseverlerin beğenisine sundu. Kurulduğu ilk günden bu yana ses getiren etkinliklere imza atan Sanart BUSADER’in organizasyonuyla gerçekleşen Omar’ın sergi açılışı büyük ilgi gördü.

Çok sayıda sanatseverin yanısıra BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle, Bursa BUSADER Başkanı Elif Evke, Veteran BUSADER Başkanı Deniz Cantürk, Genç BUSADER Başkanı Aydın Aydın ile üyelerinin yanısıra Downtown Kültür Sanat Koordinatörü Ahmet Erdönmez, TÜRSAB Güney Marmara Başkanı Murat Saraçoğlu ve yönetiminin de katıldığı sergide konuşan Sanart BUSADER Başkanı Sinem Uğurgün, uluslararası areneda tanınan,  ünlü markalarla çalışan, ödüllü  bir sanatçıyı Bursalılarla buluşturmaktan büyük onur duyduklarını dile getirdi.

“Yemenli sanatçı Bakri Omar’ın Amerika ve birçok ülkede yaşadıktan sonra yerleşmek için Bursa’yı seçmesinden, şehri çok severek, tanıtmak üzere çalışmalar yapmasından çok etkilendik” diyen Uğurgün, bu etkinliğe ev sahipliği yapan DasDas Bursa Smash’e de teşekkürlerini sundu. Konuklara fotoğraf ve videolarından  seçkiler sunan Omar, dünyaca ünlü markalar için yaptığı çalışmaları da özel bir sunumla paylaştı.

Sanart Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Alagöz’ün Omar ile gerçekleştirdiği söyleşinin ardından etkinlik akustik performansla devam etti.  Katılımcılar, Bakri Omar’ın ödüllü fotoğrafının yanısıra Bursa, İstanbul ve dünyanın dört bir yanında çektiği fotoğrafları  sanatçıya imzalatarak alma fırsatı buldu.

Bakri Omar

Sanart BUSADER Başkanı Sinem Uğurgün, Bakri Omar’a günün anısına bir plaket takdim etti.

Sergi, sanatseverlerden büyük ilgi gördü.

BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle

Sanart BUSADER Başkanı Sinem Uğurgün

Bursa BUSADER Başkanı Elif Evke

Bakri Omar, Hande Yörükoğlu

Tülin Günbatılı

Gülçin Ürkmez Doğan

Ayşe Alagöz

Hande Gencosman

Ayşegül Müngen Erim

Elif ve Cem Özcan

Sebat Alp

Emine Buluç

BUSADER üyesi hanımlar, günün anısına hep birlikte objektif karşısına geçti.

Öte yandan sergide dostları BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle’nin doğumgününü pasta kese

İlgili Yazılar
Cemiyet

Bursa Yeşil Rotary’de Mustafa Gürkan Midilliç dönemi

2 dak. okuma süresi
Bursa Yeşil Rotary Kulübü’nün 2024-2025 Dönem Başkanı Mustafa Gürkan Midilliç oldu. Midilliç görevi Cem Şanlı’dan devraldı. Bursa Yeşil Rotary Kulübü devir teslim…
Cemiyet

Veteran BUSADER'den sezona şık veda                            

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın önde gelen sivil toplum örgütlerinden Veteran BUSADER, yoğun ve bir o kadar da verimli geçen dönemi şık bir davetle noktaladı. Birleşik…
Cemiyet

Ayaz'ın en özel gecesi

1 dak. okuma süresi
Bursalı genç ve başarılı iş insanı Mahmut işbilir ile eşi Fatoş İşbilir’in oğulları Ayaz, görkemli bir düğünle erkekliğe ilk adımını attı. İşbilir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir