Cemiyet

Sanart BUSADER’den ‘An ve Zaman’ı durduran sergi

2 dak. okuma süresi

Uluslararası Fotoğraf Sanatçısı Bakri Omar, Sanart BUSADER’in organizasyonuyla ‘An ve Zaman’ isimli sergisini Türkiye’de ilk kez Bursalı sanatseverlerin beğenisine sundu.

National Geographic’in ödüllü fotoğrafçısı, marka danışmanı ve film yapımcısı Bakri Omar, Bursa’daki ilk sergisini DasDas Bursa’nın bünyesinde yer alan Smash’te sanatseverlerin beğenisine sundu. Kurulduğu ilk günden bu yana ses getiren etkinliklere imza atan Sanart BUSADER’in organizasyonuyla gerçekleşen Omar’ın sergi açılışı büyük ilgi gördü.

Çok sayıda sanatseverin yanısıra BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle, Bursa BUSADER Başkanı Elif Evke, Veteran BUSADER Başkanı Deniz Cantürk, Genç BUSADER Başkanı Aydın Aydın ile üyelerinin yanısıra Downtown Kültür Sanat Koordinatörü Ahmet Erdönmez, TÜRSAB Güney Marmara Başkanı Murat Saraçoğlu ve yönetiminin de katıldığı sergide konuşan Sanart BUSADER Başkanı Sinem Uğurgün, uluslararası areneda tanınan,  ünlü markalarla çalışan, ödüllü  bir sanatçıyı Bursalılarla buluşturmaktan büyük onur duyduklarını dile getirdi.

“Yemenli sanatçı Bakri Omar’ın Amerika ve birçok ülkede yaşadıktan sonra yerleşmek için Bursa’yı seçmesinden, şehri çok severek, tanıtmak üzere çalışmalar yapmasından çok etkilendik” diyen Uğurgün, bu etkinliğe ev sahipliği yapan DasDas Bursa Smash’e de teşekkürlerini sundu. Konuklara fotoğraf ve videolarından  seçkiler sunan Omar, dünyaca ünlü markalar için yaptığı çalışmaları da özel bir sunumla paylaştı.

Sanart Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Alagöz’ün Omar ile gerçekleştirdiği söyleşinin ardından etkinlik akustik performansla devam etti.  Katılımcılar, Bakri Omar’ın ödüllü fotoğrafının yanısıra Bursa, İstanbul ve dünyanın dört bir yanında çektiği fotoğrafları  sanatçıya imzalatarak alma fırsatı buldu.

Bakri Omar

Sanart BUSADER Başkanı Sinem Uğurgün, Bakri Omar’a günün anısına bir plaket takdim etti.

Sergi, sanatseverlerden büyük ilgi gördü.

BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle

Sanart BUSADER Başkanı Sinem Uğurgün

Bursa BUSADER Başkanı Elif Evke

Bakri Omar, Hande Yörükoğlu

Tülin Günbatılı

Gülçin Ürkmez Doğan

Ayşe Alagöz

Hande Gencosman

Ayşegül Müngen Erim

Elif ve Cem Özcan

Sebat Alp

Emine Buluç

BUSADER üyesi hanımlar, günün anısına hep birlikte objektif karşısına geçti.

Öte yandan sergide dostları BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle’nin doğumgününü pasta kese

İlgili Yazılar
Cemiyet

Anneler iftarda buluştu

1 dak. okuma süresi
Türk Anneler Derneği (TAD) Bursa Şubesi üyeleri, her yıl ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen iftar davetinde bir araya geldi. Geçen ay gerçekleşen…
Cemiyet

Yoncadır Kadın Derneği iftarda bir araya geldi

1 dak. okuma süresi
Bursa’da aktif olarak faaliyet gösteren ve gerçekleştirdikleri projeler ile adından sıkça söz ettiren Yoncadır Kadın Derneği üyeleri Royal İmza’da düzenlenen iftar programında…
Cemiyet

BUSADER ailesi iftarda buluştu

2 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, Veteran  BUSADER, Genç  BUSADER ve Sanart BUSADER’in yardımsever üyeleri düzenlenen iftar davetinde buluştu. Birleşik Uluslararası…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir