Magazin

Semiramis Pekkan’ın şaşırtan saç bakım sırrı

1 dak. okuma süresi

74 yaşındaki Semiramis Pekkan, saçlarını haftada bir yıkadığını ve bu şekilde saçların daha sağlıklı kaldığını açıkladı.

Popstar Ajda Pekkan’ın kendisi gibi şarkıcı kardeşi 74 yaşındaki Semiramis Pekkan, son zamanlarda YouTube kanalından yaptığı açıklamalarla gündeme geliyor.

Daha öncesinde mevsimlere göre kıyafetlerinin rengini de değiştirdiğini söyleyen Pekkan, saçları ile ilgili de şaşırtan bir itirafta bulundu.

Semiramis’in saçlarını yıkama sıklığı

Çektiği videolarda sağlıklı yaşamla ilgili içerikler üreten Semiramis Pekkan, saçlarını yıkama sıklığı ile ilgili açıklama yaptı.

“Çok sık yıkamak sağlıklı değil”

Saç temizliğinin sık sık yapılmasının yanlış olduğunu söyleyen Semiramis Pekkan, “Saçımı haftada bir yıkarım. Çünkü nedense çok eskiden beri bildiğim şey saçı çok sık yıkamak sağlıklı değil. Oradaki yağları yok ediyorsun. Her gün saçını yıkayanlara çok şaşarım.” dedi.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir