Magazin

Sinem Kobal’ın kırmızı cesur elbisesi olay oldu

1 dak. okuma süresi

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti, katıldıkları ödül töreninde romantik bir atmosfer yaratarak el ele ve göz göze poz verdi. Çift, geçmişte gündeme gelen ihanet iddialarına rağmen birbirlerine olan samimiyetlerini bakışlarıyla ve şık görünümleriyle gösterdi. Özellikle Sinem Kobal’ın cesur tercihi, olay yaratarak gündemin ana konularından biri haline geldi.

Harper’s Bazaar ödül töreninde dikkat çeken isimlerden biri, son günlerde ihanet iddialarıyla gündeme gelen Sinem Kobal oldu. Eşi Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte “Women of the Year Awards”da Yılın Erkeği ödülünü alan Kobal, geceye katılımı ve etkileyici güzelliği ile olay yarattı.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti, katıldıkları ödül töreninde, gündemdeki ihanet iddialarına aldırmadan birbirlerine sıkı sıkı sarılarak el ele göz göze poz verdi.

Sinem Kobal, kırmızı mini elbisesi ve iddialı dekoltesiyle dikkat çekerken, eşinin elini hiç bırakmadı. Gecenin yıldızlarından biri olan Kobal, 1.690 dolar değerindeki kırmızı elbisesiyle Kenan İmirzalıoğlu’nun yanında adeta parladı.

“Siyah çorap dışında enfes”, “Gittikçe cesurlaşıyor kadın”, “Kadın çok tarz” gibi yorumlar sosyal medyada kendisine yağarken, aynı elbiseyi daha önce İsveçli model ve eski Victoria’s Secret meleği Elsa Hosk’un giydiği de hatırlatıldı.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir