Magazin

Sinem Kobal’ın kırmızı cesur elbisesi olay oldu

1 dak. okuma süresi

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti, katıldıkları ödül töreninde romantik bir atmosfer yaratarak el ele ve göz göze poz verdi. Çift, geçmişte gündeme gelen ihanet iddialarına rağmen birbirlerine olan samimiyetlerini bakışlarıyla ve şık görünümleriyle gösterdi. Özellikle Sinem Kobal’ın cesur tercihi, olay yaratarak gündemin ana konularından biri haline geldi.

Harper’s Bazaar ödül töreninde dikkat çeken isimlerden biri, son günlerde ihanet iddialarıyla gündeme gelen Sinem Kobal oldu. Eşi Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte “Women of the Year Awards”da Yılın Erkeği ödülünü alan Kobal, geceye katılımı ve etkileyici güzelliği ile olay yarattı.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti, katıldıkları ödül töreninde, gündemdeki ihanet iddialarına aldırmadan birbirlerine sıkı sıkı sarılarak el ele göz göze poz verdi.

Sinem Kobal, kırmızı mini elbisesi ve iddialı dekoltesiyle dikkat çekerken, eşinin elini hiç bırakmadı. Gecenin yıldızlarından biri olan Kobal, 1.690 dolar değerindeki kırmızı elbisesiyle Kenan İmirzalıoğlu’nun yanında adeta parladı.

“Siyah çorap dışında enfes”, “Gittikçe cesurlaşıyor kadın”, “Kadın çok tarz” gibi yorumlar sosyal medyada kendisine yağarken, aynı elbiseyi daha önce İsveçli model ve eski Victoria’s Secret meleği Elsa Hosk’un giydiği de hatırlatıldı.

İlgili Yazılar
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…
CemiyetMagazin

Beyaz iyilik için Bursa sahnesinde

2 dak. okuma süresi
Ünlü şovmen Beyaz, Yarına Şans Ver Kulübü ve Bursa Kükürtlü Lions Kulübü’nün ortak organizasyonuyla hastanelerin çocuk servislerine sınıf yapmak için Bursa’da sahneye…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir