Magazin

Teksider Başkanı Nermin Ceyhan’ın 100. Yıl mesajı

1 dak. okuma süresi

Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nermin Ceyhan, Cumhuriyet’in 100. Yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

TEKSİDER Yönetim Kurulu Başkanı Nermin Ceyhan, mesajında Cumhuriyet’in aydınlık yarınlar için en büyük rehber olduğunu belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Cumhuriyetimizin ilanı, tarihimizin en önemli ve en gurur verici günlerinden birisidir.

Kurtuluş Savaşı’nın ardından Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarınca, büyük bir inanç ve vizyon eseri olarak kurulan Cumhuriyetimizin 100. yaşını büyük bir gurur ve sevinçle kutluyoruz.

29 Ekim; bağımsızlığı, hürriyeti ve milli egemenliği sahiplenen, büyük fedakarlıklarla Cumhuriyete sahip olan milletimizin bayramıdır ve içinde nice kahramanlıklar barındıran büyük bir gündür.

Türkiye Cumhuriyeti, bu topraklarda kader birliği yapmış milyonların en güzel ortaklığıdır. Cumhuriyet, aydınlık yarınlara yürürken, aynı zamanda çocuklarımız için de en güzel rehberdir. Bizlere bıraktıkları bu eşsiz miras için Atamıza ve silah arkadaşlarına minnettarız.

TEKSİDER olarak bizlere düşen; Atatürk’ün “Her Fabrika Bir Kaledir” sözünden hareketle yeni yatırımlarla, üretimle ve ticaretle ekonomik büyümeyi pekiştirmektir. Tüm gücümüzle bunun için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz.”

İlgili Yazılar
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…
CemiyetMagazin

Beyaz iyilik için Bursa sahnesinde

2 dak. okuma süresi
Ünlü şovmen Beyaz, Yarına Şans Ver Kulübü ve Bursa Kükürtlü Lions Kulübü’nün ortak organizasyonuyla hastanelerin çocuk servislerine sınıf yapmak için Bursa’da sahneye…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir