Magazin

Ümit Yaşar’dan Jolly Joker Bursa’da duygusal anlar

1 dak. okuma süresi

Ünlü şarkıcı Ümit Yaşar, konser verdiği Bursa’da Cumhuriyet coşkusunu doyasıya yaşattı. Unutulmaz anlara imza atan şarkıcı, asker selamı vererek Atatürk’ü andı.

Konseri  boyunca geçmişten günümüze dillerden düşmeyen şarkılarını seslendiren ünlü sanatçı, repertuvarında arabesk ve fantezi müziğinin seçkin şarkılarına da yer verdi. Kimi zaman duygulandıran, kimi zamansa sahnedeki enerjisiyle coşturan Ümit Yaşar, dinleyicileriyle de şarkı aralarında sohbet ederek sempati oluşturdu.

Sahnesinde Cumhuriyetin 100. Yılına da ayrı bir parantez açan Ümit Yaşar, ‘Seni Yazdım (Böyle Bir Aşk Görülmedi Dünyada)’ adlı şarkıyı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e atfetti.

Duygusal anlar yaşayan ve yaşatan Ümit Yaşar, Bursalılar ile birlikte hep birlikte söylediği şarkının ardından Cumhuriyetin 100. Yılını kutlayarak sahnede asker selamı verdi.

Yaklaşık iki saat süren konseri boyunca Bursalı hayranlarını coşturan ünlü sanatçı, kendisini yalnız bırakmayan sevenlerine  teşekkür etti.

İlgili Yazılar
Magazin

Dialog Time Gayrimenkul’e görkemli açılış  

1 dak. okuma süresi
Emlak sektörünün parlayan yıldızı Dialog Time Gayrimenkul Atabulvarı’nda Broker Gülay Songur girişimciliği ile yoğun davetli topluluğu eşliğinde açıldı. İyi Parti Bursa Milletvekili…
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir