Magazin

Ümit Yaşar’dan Jolly Joker Bursa’da duygusal anlar

1 dak. okuma süresi

Ünlü şarkıcı Ümit Yaşar, konser verdiği Bursa’da Cumhuriyet coşkusunu doyasıya yaşattı. Unutulmaz anlara imza atan şarkıcı, asker selamı vererek Atatürk’ü andı.

Konseri  boyunca geçmişten günümüze dillerden düşmeyen şarkılarını seslendiren ünlü sanatçı, repertuvarında arabesk ve fantezi müziğinin seçkin şarkılarına da yer verdi. Kimi zaman duygulandıran, kimi zamansa sahnedeki enerjisiyle coşturan Ümit Yaşar, dinleyicileriyle de şarkı aralarında sohbet ederek sempati oluşturdu.

Sahnesinde Cumhuriyetin 100. Yılına da ayrı bir parantez açan Ümit Yaşar, ‘Seni Yazdım (Böyle Bir Aşk Görülmedi Dünyada)’ adlı şarkıyı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e atfetti.

Duygusal anlar yaşayan ve yaşatan Ümit Yaşar, Bursalılar ile birlikte hep birlikte söylediği şarkının ardından Cumhuriyetin 100. Yılını kutlayarak sahnede asker selamı verdi.

Yaklaşık iki saat süren konseri boyunca Bursalı hayranlarını coşturan ünlü sanatçı, kendisini yalnız bırakmayan sevenlerine  teşekkür etti.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir