Magazin

Yusuf Çelik’ten lezzet dolu açılış

1 dak. okuma süresi

‘Türkiye’nin en lezzetli kuzu döner markası’ sloganıyla büyümeye devam eden Yusuf Çelik Et Kuzu Döner, Bursa’daki dördüncü şubesini görkemli bir törenle Bağlarbaşı’nda hizmete açtı.

Et kuzu dönerde bir Türkiye markası haline gelen Yusuf Çelik Et Kuzu Döner, Osmangazi Bağlarbaşı’ndaki yeni şubesini görkemli bir törenle hizmete açtı.

Bursa protokolü ile iş ve siyaset dünyasının önemli isimlerinin büyük ilgi gösterdiği açılış, lezzet dolu anlara sahne oldu. Bağlarbaşı şubesinin açılış kurdelesinin alkışlar eşliğinde kesildiği törende konuşan Yusuf Çelik Et Kuzu Döner Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Tosun, ‘Türkiye’nin en lezzetli kuzu döner markası’ olmaktan dolayı duydukları gururu dile getirerek, büyümeye hız kesmeden devam edeceklerini kaydetti.

Açılışta yer alan BTSO Yönetim Kurulu Üyesi, tanınmış iş insanı Haşim Kılıç ise yeni şubenin tüm Bursa’ya hayırlı olmasını diledi.

GÜNDE 4 TON DÖNER

Yusuf Çelik Et Kuzu Döner’in dördüncü şubesiyle birlikte günlük et satış miktarının tam 4 tona ulaştığını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Tosun, bu işi severek yaptıklarının altını çizdi.

Lezzet, hijyen ve kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermediklerini söyleyen Tosun, ‘Günde 4 ton etin satıldığı tüm bünyemizde işin arka planı o kadar titiz yürümekte ki burada et kokusunu bile duyamazsınız. Bursa halkının bu kaletiyi layık olduğuna inanıyoruz’ dedi.

Ramazan Tosun, Yusuf Çelik Et Kuzu Döner’in yeni şubelerinin İstanbul, Ankara ve İzmir ile devam edeceğini duyurdu.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir