Cemiyet

Annelerin geleneksel renkli buşması

2 dak. okuma süresi

Türk Anneler Derneği (TAD) Bursa Şubesi, Anneler Günü’nü renkli bir şenlikle kutladı. Eğlence dolu geleneksel buluşmada iş kadını Nurten Öztürk yılın annesi seçildi.

TAD Bursa Şubesi’nin geleneksel Anneler Günü etkinliği, bu yıl da renkli etkinliklere ev sahipliği yaptı. Meteor Balat’ta gerçekleşen açıkhava etkinliğinde konuklar açılan standlarda bir yandan alışverişin keyfini çıkarırken, diğer yandan da düzenlenen çeşitli etkinliklerle eğlence dolu zaman geçirdi.

3 gün süren etkinlik dizisinin açılış törenine Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Okan Şahin ile Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir’in eşi Nuray Özdemir de katıldı. Açılış konuşmasını yapan TAD Bursa Şubesi Başkanı Yasemin Mutlu, tüm annelerin gününü kutlarken; yılın annesi seçilen Nurten Öztürk’e ihhagen; “Opet’in Bilinçli Toplum Projeleri sonucunda kadınlara sağladığınız istihdamlar binlerce çocuğa sağladığınız destek nedeniyle teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Ardından düzenlenen törenle başarılı iş kadını Nurten Öztürk’e yılın annesi ödülü Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Okan Şahin ile TAD Bursa Şubesi Başkanı Yasemin Mutlu tarafından takdim edildi. Ardından Türkiye’nin en genç büyük satranç ustası ünvanını almayı başaran Ediz Gürel’in aynı zamanda TAD Bursa Şubesi üyesi olan annesi Özlem Gürel ise onur ödülüne layık görüldü. Özlem Gürel ise ödülünü TAD Bursa Şubesi Geçen Dönem Başkanı Sibel Gönülkırmaz’dan aldı.

TAD Bursa Şubesi Yönetimi, yılın annesi seçilen Nurten Öztürk ve Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir’in eşi Nuray Özdemir’le birlikte objektiflerin karşısına geçti.

Türkiye’nin en genç büyük satranç ustası ünvanını alan Ediz Gürel’in annesi Özlem Gürel, onur ödülüne layık görüldü.

TAD Bursa Şubesi Başkanı Yasemin Mutlu, etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Açılış töreni büyük ilgi gördü.

Açılış töreni, bando gösterisiyle renklendi.

Alışveriş standlarına ilgi büyüktü.

Çocuklar için düzenlenen renkli aktivitelerle minikler eğlenceli saatler geçirdi.

Etkinliğe Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Okan Şahin de katıldı.

Sibel Gönülkırmaz

Esra Türk

Özge Kazma

Ayşegül Başparmak

Gülcan Erk

Hale, Gizem Tanca, Gizay Çolpan

Filiz Bora Yediler

Sevinç Şen Önel

Emel Alpoğuz

Zübeyde Umur

Elçin ve Orkun Nart

Seden Tabakçılar

Çilem Konur

Sevim Dikici

Türkan Kaner

Cansu Aday

İlgili Yazılar
Cemiyet

Güzellik uğrunuza sağlığınızı riske atmayın

2 dak. okuma süresi
20 yıldır sağlık sektöründe yer alan ve bu noktada İtalya’da doktora programına da katılan Dr. Gülden Gürel, operasyonların uzman kişilerce yapılması gerektiğini…
CemiyetMagazin

Beyaz iyilik için Bursa sahnesinde

2 dak. okuma süresi
Ünlü şovmen Beyaz, Yarına Şans Ver Kulübü ve Bursa Kükürtlü Lions Kulübü’nün ortak organizasyonuyla hastanelerin çocuk servislerine sınıf yapmak için Bursa’da sahneye…
Cemiyet

Başak Şen'den renkli baby shower daveti

1 dak. okuma süresi
Bursa cemiyet hayatının tanınmış çiftlerinden Burak Şen’in eşi Başak Şen, kucağına almaya hazırlandığı kızları Bade için renkli bir baby shower daceti düzenledi….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir