Magazin

Yaza ‘Merhaba’ dediler

1 dak. okuma süresi

Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu.

Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği ve çok sayıda Bursalı kadının katıldığı yaza merhaba Hıdrellez Şenliği renkli görüntülere sahne oldu.

Yoğun yağışlar nedeniyle ertelenen ve bugün yapılan Hıdrellez şenliğine tüm Bursalı kadınlar Roman kıyafetleriyle katılarak gece geç saatlere kadar renkli görüntüler oluşturdular.

Gece boyunca Roman müzikleriyle coşan ve yakılan ateş üzerinden atlayan konuklar çalınan müzikler eşliğinde göbek atarak eğlendi.

Gecede bir konuşma yapan gecenin mimarı Derya Aytaç Baharı müjdeleyen Hıdrellez şenliğine katılan tüm kadınlara teşekkür etti.

Derya Aytaç

Derya Aytaç ve annesi Sevcan Çınarcık

Naile Sevi

Sabriye Altun

Fatma Mumcuoğlu

Selda Mumcuoğlu

Şevval Aydık

Kübra Efiloğlu

Melike Şanlı

Halime Turgut Karaca

Ezgi Tütüncü

Nilgün Çelikel

Zeynep Yolcu

Meltem Turhan

Sevda Sönmez

Tevhide Kahvecioğlu

Sevcan Çınarcık

Muradiye Özdemir

Rahime Yazgan

İlgili Yazılar
CemiyetMagazin

Beyaz iyilik için Bursa sahnesinde

2 dak. okuma süresi
Ünlü şovmen Beyaz, Yarına Şans Ver Kulübü ve Bursa Kükürtlü Lions Kulübü’nün ortak organizasyonuyla hastanelerin çocuk servislerine sınıf yapmak için Bursa’da sahneye…
Magazin

İlk ders zilini  Çetin Altay çaldı

1 dak. okuma süresi
Bursa’da kurulan HND Sanat Atölyesi’nin açılışında oyuncu adaylarıyla buluşan ünlü sanatçı Çetin Altay, ilk ders zilini çaldı. Altay, kursiyerlere tiyatronun kişisel gelişimine…
Magazin

LÖSEV'den Bursa'da geleneksel iftar buluşması

2 dak. okuma süresi
Yıl boyunca Lösemi ve kanser hastalarına ayni ve nakdi yardımlarını ulaştıran LÖSEV, Ramazan Ayı’nda bağışçılarının destekleriyle bir taraftan hastalarının iftar sofralarına sıcak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir