Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi

BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri, oyunculuktaki yeteneklerini sergiledi.

Birleşik Uluslararası Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Dernekleri Federasyonu bünyesinde yer alan derneklerden biri olan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde özel bir davete imza attı.

Federasyon Başkanı Zerrin Özgüle ve Yönetim Kurulunun yanısıra, Genç ve Sanart BUSADER ile BUMİAD, GESİAD, RUMELİSİAD, TÜGİAD, Osmangazi ROTARY Yönetim ve üyelerinin de katıldığı geceye Bursa BUSADER üye ve konukları da yoğun ilgi gösterdi. Bursa BUSADER Tiyatro Kulübü Başkanı, aynı zamanda Sanart BUSADER Yönetim Kurulu Üyesi olan Ayşe Alagöz’ün yazıp, yönettiği AŞKSADER adlı oyunla konukları sahnede selamlayan BUSADER üyeleri, aşkın her türlü halinin anlatıldığı komedi oyunuyla büyük alkış aldı.

Dans gösterileri, şiir ve şarkıların renk kattığı, duygudan duyguya sürükleyen, çokça güldüren, Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan AŞKSADER izleyicilerin büyük beğenisini topladı. Gecenin finalinde büyük emeklerle oyunda yer alan dernek üyeleri ve bu özel gece için tüm emeği geçenleri kutlayan Bursa BUSADER Başkanı Elif Evke, konukların 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutladı.

Bursa BUSAder Yönetim kurulu

BUSADER Federasyon Başkanı Zerrin Özgüle ve eşi Gökhan Özgüle

Bursa BUSADER Başkanı Elif Evke ve şi Murat Evke

Nurdan-Tamer Esigül

Esin-Muharrem Seymen

Sema-Gani Solmaz

Didem Şanlı

Yeşim Çilem Ağaoğlu

Gizem Korkusuz

Seher Ünsal

Bülent-Özlem Oktay

Tülin Günbatılı

Cahit-Mesil Aysu

Şeref-Gülçin Doğan

Sudan-Uğur Şahin

Şafak-Ebru Taşçı

Ebru Yıldırım, Osman Aşlav

Tolga-Sinem Gemicioğlu

Nilay-Tezel Avşar

Fatma Çil Yılmaz ve eşi Doğan Yılmaz

Evren Kocabıyık, Nurcan Yarımkaş

Murat Evke, Halil Bedzeti

Serap-Ersin Birnican

İclal Gülşen, Nagehan-Utku Akçay

Gizem-Egemen Korkusuz

Sinem Uğurgün

Asiye Pampu

Murat-Elif Evke, Ebru- Erol Akbaş, Erhan-İlkay Akbaş

Hande-Suat Gençosman

İlgili Yazılar
Magazin

LÖSEV'den Bursa'da geleneksel iftar buluşması

2 dak. okuma süresi
Yıl boyunca Lösemi ve kanser hastalarına ayni ve nakdi yardımlarını ulaştıran LÖSEV, Ramazan Ayı’nda bağışçılarının destekleriyle bir taraftan hastalarının iftar sofralarına sıcak…
Magazin

Girişimci Çocuklar Fuarda

2 dak. okuma süresi
Bursa Büyükşehir Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Girişimci Çocuklar Fuar’da etkinliğinde, öğrenciler kendi imal ettikleri ürünleri satışa sundular….
Magazin

‘Yüz Güldüren Anneler’den ‘huzur' veren buluşma

1 dak. okuma süresi
Türk Anneler Derneği (TAD)Bursa Şubesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında ‘Yüz Güldüren Anneler’ soganıyla yaşamlarını huzurevinde sürdüren annelere çok özel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir