Magazin

Bursa’da hafta sonu coşkusu!

2 dak. okuma süresi

Bursa geceleri renkli görüntüleriyle yine nefes kesti. Hafta sonunu eğlenerek geçirmek isteyen eğlence müdavimleri, eğlence mekanlarını tıklım tıklım doldurdu.

Bursa gecelerinde hafta sonu yine coşku yaşandı.  Mey-Menet Bymıxmen, Meze Özlüce, Keyifli Bar, Levrek, Kültür Park Açık Hava Tiyatrosu, Sendeyim Pub’ta  sahne alan sanatçılar, eğlence müdavimlerini coşturmasını bildi. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin tadını doyasıya çıkaran Bursalılar renkli görüntüler oluşturdu.

GÜLDEN KARABÖCEK İLE MUHTEŞEM HAFTA SONU

Bursa’nın sevilen mekanlarından Mey-Menet Bymıxmen’de sahne alan ünlü sanatçı Gülden Karaböcek, şarkıları ve sahne performansıyla sevenlerini adeta büyüledi. Tam bir nostalji gecesi yaşatan Gülden Karaböcek Bursalı sevenlerine  unutulmaz bir gece yaşattı. Gülden Karaböcek’in tüm şarkılarına eşlik eden Bursalı eğlence müdavimleri muhteşem bir hafta sonu yaşadı.

MEZE ÖZLÜCE’DE MEHMET ÇEVİK COŞKUSU

Bursa sahnelerinin sevilen sanatçısı Mehmet Çevik, bu hafta sonu sahne aldığı Meze Özlüce’de sevenlerine bol eğlenceli bir hafta sonu gecesi yaşattı. Sanatçı sevilen tüm şarkılarını Bursalılar için seslendirirken, Bursalı eğlence müdavimleri ise şarkılara gerek oturdukları yerlerden, gerekse masa kenarlarında danslarıyla şarkılara eşlik ederek dolu dolu bir hafta sonu yaşadı.

SEZGİN CAN SEVENLERİNİ COŞTURDU

Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Keyifli Bar’da sahne alan Sezgin Can, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarıyla sevenlerine dolu dolu bir hafta sonu yaşattı. Sezgin Can‘ın seslendirdiği şarkılara bir koro edasında eşlik eden Bursalılar, dolu dolu bir hafta sonu geçirdiler.

ÖZLÜCE LEVREK, TAMER DENİZ İLE COŞTU

Bu hafta sonu Özlüce Levrek’te sevenleriyle buluşan Tamer Deniz, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarıyla sevenlerini bir kez daha  coşturmasını bildi. Tamer Deniz‘in söylediği tüm şarkılarına eşlik eden Bursalılar hafta sonunu dolu dizgin yaşadı.

SENDEYİM PUB’DA RENKLİ HAFTA SONU

Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından biri olan SendeyimPub’da bu hafta sonu  sahne alan Kübra Lana, Bursalılara dolu dolu bir gece yaşattı. Kübra Lana‘nın söylediği şarkılara gerek oturdukları yerlerden gerekse pistte eşlik eden Bursalı eğlence severler ise sabahın ilk ışıklarına kadar renkli görüntüler oluşturdular. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar birbirinden güzel şarkılarını Bursalı hayranları için seslendiren Kübra Lana, sesi ve sahne performansı ile hayranlarını mest etti.

KÜLTÜRPARK AÇIK HAVA SAHNESİ’NDE SEMİCENK RÜZGARI

Bu hafta sonu Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu’nda sahne alan Semicenk, sevenleriyle bir araya geldi. Ünlü şarkıcı birbirinden güzel şarkılarını Bursalı sevenleri için söyledi. Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Semicenk’e tüm şarkılarında eşlik eden Bursalılar, deyim yerindeyse dolu dizgin bir hafta sonu yaşadı.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir