Magazin

Kore yemeği arayanların yeni adresi: Korelee

1 dak. okuma süresi

Bursa’da önceki gün açılan ve Kore mutfağının bir birinden lezzetli yemeklerini Bursalılarla buluşturan Korelee Restorant açılışında Bursalılardan büyük ilgi gördü.

Ankara, Kayseri, İzmir, Eskişehir ve Antalya’dan sonra Bursa’da Kore mutfağının bir birinden leziz yemeklerini Bursalılarla tanıştırmak için FSM, BKM yanında kapılarını açan Korelee Restorant açılışında Bursalıların yoğun ilgisini gördü.

Çok sayıda Bursalının yanı sıra marka sahibi Sak Lee‘nin de katıldığı açılışta tüm konuklarla tek tek yakından ilgilenen Korelee Bursa sahibi Merve Yıldız, açılış törenlerine katılan tüm konuklara teşekkür etti.

Kore’nin bir birinden güzel lezzetlerini Bursalılarla tanıştırmak amacı ile Korelee Restorant‘ı Bursa’ya getirdiklerini söyleyen Merve Yıldız, konusunda uzman personeli ile Bursalılara en iyi hizmeti vereceklerini söyledi.

Kore lezzetlerinin saymakla bitmeyeceğini de söyleyen Merve Yıldız, ”Biz Kore lezzetlerini ne kadar anlatsak siz müşterilerimizin tadımını yapmadan anlatmamız imkansız. O yüzden tüm müşterilerimiz FSM, BKM yanındaki Korelee Restorant’ımıza bekliyoruz.” dedi.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir