Magazin

Kore yemeği arayanların yeni adresi: Korelee

1 dak. okuma süresi

Bursa’da önceki gün açılan ve Kore mutfağının bir birinden lezzetli yemeklerini Bursalılarla buluşturan Korelee Restorant açılışında Bursalılardan büyük ilgi gördü.

Ankara, Kayseri, İzmir, Eskişehir ve Antalya’dan sonra Bursa’da Kore mutfağının bir birinden leziz yemeklerini Bursalılarla tanıştırmak için FSM, BKM yanında kapılarını açan Korelee Restorant açılışında Bursalıların yoğun ilgisini gördü.

Çok sayıda Bursalının yanı sıra marka sahibi Sak Lee‘nin de katıldığı açılışta tüm konuklarla tek tek yakından ilgilenen Korelee Bursa sahibi Merve Yıldız, açılış törenlerine katılan tüm konuklara teşekkür etti.

Kore’nin bir birinden güzel lezzetlerini Bursalılarla tanıştırmak amacı ile Korelee Restorant‘ı Bursa’ya getirdiklerini söyleyen Merve Yıldız, konusunda uzman personeli ile Bursalılara en iyi hizmeti vereceklerini söyledi.

Kore lezzetlerinin saymakla bitmeyeceğini de söyleyen Merve Yıldız, ”Biz Kore lezzetlerini ne kadar anlatsak siz müşterilerimizin tadımını yapmadan anlatmamız imkansız. O yüzden tüm müşterilerimiz FSM, BKM yanındaki Korelee Restorant’ımıza bekliyoruz.” dedi.

İlgili Yazılar
Magazin

Dialog Time Gayrimenkul’e görkemli açılış  

1 dak. okuma süresi
Emlak sektörünün parlayan yıldızı Dialog Time Gayrimenkul Atabulvarı’nda Broker Gülay Songur girişimciliği ile yoğun davetli topluluğu eşliğinde açıldı. İyi Parti Bursa Milletvekili…
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir