Magazin

Bursa’da Serdar Ortaç rüzgarı

1 dak. okuma süresi

Türk pop müziğinin sevilen şarkıcısı Serdar Ortaç, Türkiye turnesi kapsamında bu sezon ikinci kez Bursa Açık Hava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluştu.

Türk Pop müziğinin sevilen sanatçısı Serdar Ortaç, Türkiye kapsamındaki turnesine Bursa Kültürpark Açık Hava Sahnesi’nde verdiği muhteşem konserle devam etti.

Bursalıların Kültürpark Açık Hava Sahnesini hınca hınç doldurarak yoğun ilgi gösterdiği konserde, Serdar Ortaç birbirinden güzel tüm şarkılarını sevenleri için söyledi.

Sahnesinde dansçıları ve orkestrasıyla birlikte keyifli bir şov sunan Ortaç, Türk müziğine damga vuran ‘Bilsem Ki’, ‘İsmi Lazım Değil’, ‘Asrın Hatası’ ve daha pek çok şarkısını Bursalılar için seslendiren Ortaç, sahne performansıyla da sevenlerinden tam not aldı.

Şarkı aralarında sık sık dinleyicileriyle sohbet ederek, esprileriyle de güldüren Serdar Ortaç, Bursa konserinde çok güzel zaman geçirdiğini söyledi.

İlgili Yazılar
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…
CemiyetMagazin

Beyaz iyilik için Bursa sahnesinde

2 dak. okuma süresi
Ünlü şovmen Beyaz, Yarına Şans Ver Kulübü ve Bursa Kükürtlü Lions Kulübü’nün ortak organizasyonuyla hastanelerin çocuk servislerine sınıf yapmak için Bursa’da sahneye…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir