Magazin

Bursa’da Serdar Ortaç rüzgarı

1 dak. okuma süresi

Türk pop müziğinin sevilen şarkıcısı Serdar Ortaç, Türkiye turnesi kapsamında bu sezon ikinci kez Bursa Açık Hava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluştu.

Türk Pop müziğinin sevilen sanatçısı Serdar Ortaç, Türkiye kapsamındaki turnesine Bursa Kültürpark Açık Hava Sahnesi’nde verdiği muhteşem konserle devam etti.

Bursalıların Kültürpark Açık Hava Sahnesini hınca hınç doldurarak yoğun ilgi gösterdiği konserde, Serdar Ortaç birbirinden güzel tüm şarkılarını sevenleri için söyledi.

Sahnesinde dansçıları ve orkestrasıyla birlikte keyifli bir şov sunan Ortaç, Türk müziğine damga vuran ‘Bilsem Ki’, ‘İsmi Lazım Değil’, ‘Asrın Hatası’ ve daha pek çok şarkısını Bursalılar için seslendiren Ortaç, sahne performansıyla da sevenlerinden tam not aldı.

Şarkı aralarında sık sık dinleyicileriyle sohbet ederek, esprileriyle de güldüren Serdar Ortaç, Bursa konserinde çok güzel zaman geçirdiğini söyledi.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir