Cemiyet

BUSADER ailesi iftarda buluştu

2 dak. okuma süresi

BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, Veteran  BUSADER, Genç  BUSADER ve Sanart BUSADER’in yardımsever üyeleri düzenlenen iftar davetinde buluştu.

Birleşik Uluslararası Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Dernekleri Federasyonu (BUSADER) Bursa dernekleri, üyelerini Gastro Teras’ta verdiği iftar davetinde ağırladı. Büyük ilgi gören iftarda konuşan BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle, kısa süre önce yapımı tamamlanarak eğitim-öğretim hayatına kazandırılan Hatay Samandağ’daki BUSADER İlkokulu’na katkı veren herkese teşekkür etti. Özgüle, “Okulumuzu açtık, fakat hala ihtiyaçlar bulunuyor.

Bugüne dek bize bu konuda destek olan derneklerimize, kişi ve kurumlarımıza teşekkür ediyorum. Bize destek vermeye devam edin” dedi. Veteran BUSADER’e katılan yeni üyelere rozetlerinin de takıldığı buluşmada Başkan Özgüle  BUSADER İlkokulu’nun inşaasındaki katkıları için başkanlar nezdinde dört derneğe ve bağışları için İlknur Çiçek, Eyüp Kınay ve İlknur Gencer’e teşekkür plaketi sundu.

Gecenin finalinde ise Bursa BUSADER Başkanı Elif Evke, Veteran  BUSADER Başkanı Deniz Cantürk, Genç  BUSADER Başkanı Aydın Aydın ve Sanart BUSADER Başkanı Sinem Uğurgün, BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle’ye özverili çalışmalarından dolayı bir hediye sundu.

Geceye katkılarından dolayı Veteran BUSADER Başkanı Deniz Cantürk, Genç BUSADER Başkanı Aydın Aydın, Bursa BUSADER Başkanı Elif Evke ve Sanart BUSADER Başkanı Sinem Uğurgün’e birer teşekkür plaketi sunan BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle, ayrıca tüm derneklerin yönetim kurulu üyeleriylme birlikte gecenin anısına objektiflerin karşısına geçti.

Gecenin finalinde ise Veteran BUSADER Başkanı Deniz Cantürk, Genç BUSADER Başkanı Aydın Aydın, Bursa BUSADER Başkanı Elif Evke ve Sanart BUSADER Başkanı Sinem Uğurgün, bu kez BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle’ye bir hediye takdim etti. BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle, Veteran BUSADER ailesine katılan Rabia Sezer, Tülay Azar, Çiğdem Bakırcı, Nazlı An ve Nuray Sözal’a üyelik rozetlerini Veteran BUSADER Başkanı Deniz Cantürk’le birlikte taktı.

İftar programında konuşan BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle, tüm katılımcılara teşekkürlerini sundu.

Sanart BUSADER Yönetim Kurulu

Veteran BUSADER Yönetim Kurulu

BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle ve eşi Gökhan Özgüle

Bursa BUSADER Başkanı Elif Evke ve eşi Murat Evke

Veteran BUSADER Başkanı Deniz Cantürk ve eşi Selahattin Cantürk

Sanart BUSADER Başkanı Sinem Uğurgün

Genç BUSADER Başkanı Aydın Aydın ile eşi Beyza Pay Aydın

Türkan Kaya

Dilek ve Kaan Cantürk ile oğulları Beyazıt Cantürk

Ebru Taşçı

Sema ve Gani Solmaz

Ercan ve Günel Gençler, Mümine ve Erkan Gençler

Berna ve Selahattin Öksüz ile çocukları Ali ve Berra Öksüz

Banu ve İlyas Kocaefe

Sinem Ürkmez

Jasmin Karpuzoğlu

Nermin Ceyhan

Başak ve Burak Şen

Belma ve Rıdvan Şen

İlknur ve Özkan Çiçek

Nazlı An

Fatma ve Doğan Yılmaz

Gülçin ve Şeref Doğan

Şeyda Erol

Belgin ve Erman Çelikaksoy

Ayşe Alagöz

Mine Onur

Rabia Sezer

Birgül Müngen

Samandağ BUSADER İlkokulu’na katkılarından dolayı İlknur Çiçek’e teşekkür belgesi verildi.

Samandağ BUSADER İlkokulu’na katkılarından dolayı Eyüp Kınay’a teşekkür belgesi verildi.

Bursa BUSADER Başkanı Elif Evke ve BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle, Samandağ BUSADER İlkokulu’na katkılarından dolayı İlknur Gencer’e teşekkür etti.

İlgili Yazılar
Cemiyet

Anneler iftarda buluştu

1 dak. okuma süresi
Türk Anneler Derneği (TAD) Bursa Şubesi üyeleri, her yıl ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen iftar davetinde bir araya geldi. Geçen ay gerçekleşen…
Cemiyet

Yoncadır Kadın Derneği iftarda bir araya geldi

1 dak. okuma süresi
Bursa’da aktif olarak faaliyet gösteren ve gerçekleştirdikleri projeler ile adından sıkça söz ettiren Yoncadır Kadın Derneği üyeleri Royal İmza’da düzenlenen iftar programında…
Cemiyet

GESİAD üyeleri geleneksel iftar programında buluştu

2 dak. okuma süresi
Bursalı Genç Sanayici ve İş Adamları Derneği (GESİAD) tarafından düzenlenen iftar yemeği, Almira Otel’de gerçekleşti. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir