Cemiyet

BUSİAD iftar yemeğinde buluştu

2 dak. okuma süresi

BUSİAD’ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Çekirge Toplantısı ve İftar Yemeği’ bu yıl, Podyum Park Davet’te gerçekleşti.

Busiad üyelerinin yoğun katılım gösterdiği toplantının konuk konuşmacısı, Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şerif Barış oldu. Barış, ‘Bursa’nın güncel deprem riski’ hakkında konuşma yaptı.

BUSİAD’ın düzenlediği iftar yemeğine; Milletvekilleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, İyi Parti Bursa İl Başkanı Mehmet Hasanoğlu, Yeniden Refah Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sedat Yalçın, İyi Parti Büyükşehir Belediye başkan adayı Selçuk Türkoğlu, AK Parti Nilüfer Belediye başkan adayı Celil Çolak, BUSİAD üyeleri ile basın mensupları katılım sağladı.

YEŞİL, DİJİTAL VE TOPLUMSAL DÖNÜŞÜM

Katılımcılara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Bursa Sanayici İş Adamları Derneği(BUSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Küçükkayalar, kentsel dönüşüm gibi sanayisel dönüşümünde titizlikle ele alınması gerektiğine dikkat çekerek, “Geçen sene yaşanan deprem nedeni ile geleneksel yemek düzenleyememiştik. O bölgede BUSİAD mutfağını hayata geçirdik ve katkı sunanlara teşekkür ediyorum. Bizim ilimizde deprem bölgesinde. Kentsel dönüşüm gibi sanayisel dönüşümünde titizlikle ele alınması gerekiyor. 3 dönüşüme öncülük yapabilmeliyiz.

Yeşil, dijital ve toplumsal dönüşüm ile yaşanabilir bir kent inşa edelim. Gelin Bursamız için bir olalım. Dönüşümleri yaparken, deprem gerçeğini unutmayalım. Sanayisel dönüşümü de önemseyelim.” şeklinde konuştu. Başkan Küçükkayalar, “Bu yıl 5 Aralıkta ‘Yenilikçilik ve yaratıcılık’ konusunda gerçekleştireceğimiz ödüller için süreç, 5 Mayısta başlıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.” diyerek sözlerini noktaladı.

BUSAİD Yönetim Kurulu

Milletvekilleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, İyi Parti Bursa İl Başkanı Mehmet Hasanoğlu, Yeniden Refah Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sedat Yalçın, İyi Parti Büyükşehir Belediye başkan adayı Selçuk Türkoğlu, AK Parti Nilüfer Belediye başkan adayı Celil Çolak, BUSİAD üyeleri ile basın mensupları katılım sağladı.

Düzenlenen geceye BUSİAD’ın tüm üyeleri ve eşleri katıldı.

Düzenlenen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da katılan konuklar arasında yerini aldı.

Gecenin açılış konuşmasını BUSİAD Baaşkanu Buğra Küçükkayalar yaptı.

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şerif Barış oldu. Barış, ‘Bursa’nın güncel deprem riski’ hakkında konuşma yaptı.

Veda Girgin Eroğlu

Bircan Çavuşoğlu

Serdal-Özlem-İlayda Can

Onur Bayrakgil, Selin Tümer

Oya-Kemal Efe

Ulviye-Nejat Yahya

BUSADER Federasyon Başkanı Zerrin Özgüle

Büyükşehir Belediye eski Başkanı Erdem  Saker ve eşi Belgin Saker

BUİKAD Başkanı Şeyda Şençayır

Dilek-Ahmet İnak

Osman Akın ve eşi

Erdem-Türkan Kaya

RUMELİSİAD Başkanı Zarif Alp

Denizhan Sezgin

Oya Eroğlu

İlgili Yazılar
Cemiyet

Anneler iftarda buluştu

1 dak. okuma süresi
Türk Anneler Derneği (TAD) Bursa Şubesi üyeleri, her yıl ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen iftar davetinde bir araya geldi. Geçen ay gerçekleşen…
Cemiyet

Yoncadır Kadın Derneği iftarda bir araya geldi

1 dak. okuma süresi
Bursa’da aktif olarak faaliyet gösteren ve gerçekleştirdikleri projeler ile adından sıkça söz ettiren Yoncadır Kadın Derneği üyeleri Royal İmza’da düzenlenen iftar programında…
Cemiyet

BUSADER ailesi iftarda buluştu

2 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, Veteran  BUSADER, Genç  BUSADER ve Sanart BUSADER’in yardımsever üyeleri düzenlenen iftar davetinde buluştu. Birleşik Uluslararası…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir