Magazin

Esra Bilgiç yine tarzıyla olay oldu!

1 dak. okuma süresi

Diriliş: Ertuğrul dizisindeki Halime Sultan rolüyle büyük bir çıkış yakalayan Esra Bilgiç, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Son olarak bir çekimden aldığı pozları hayranlarıyla paylaşan güzel oyuncu, eteğiyle ilgili yapılan bir yoruma büyük beğeni topladı. Bilgiç’in hayranları, güzellik ve zarafetin yanı sıra stilindeki özgünlüğüne de özel bir ilgi gösterdi.

“Kanunsuz Topraklar” ve “Ramo” gibi dizilerde gösterdiği başarılı oyunculuğuyla tanınan Esra Bilgiç, sadece ekranlardaki performansıyla değil, aynı zamanda sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor.

Diriliş: Ertuğrul dizisinde Halime Sultan karakteriyle adını duyuran güzel oyuncu Esra Bilgiç, son paylaşımıyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

“Risk almaktan çekinmeyen bir kişiliğe sahibim, ancak fazla aşırıya kaçmam. Her zaman bir sonraki adımımı ölçülü bir şekilde değerlendiririm” diyen Esra Bilgiç, Mag Dergi için gömlek, süper mini ve kravat kombiniyle çekilen pozlarıyla dikkat çekti.

Güzel oyuncunun şık görünümü, hayranlarını bir kez daha büyüleyerek, “Poşet gibi eteği ancak sen bu kadar güzel taşırdın”, “Aşırı güzelsin”, “Yakıyorsun”, “Görkemli bir aura” gibi yorumları beraberinde getirdi.

Diriliş Ertuğrul’daki Halime Hatun karakteriyle tanınan Esra Bilgiç, uluslararası alanda da büyük bir popülerlik elde ederek özellikle Pakistan’da geniş bir hayran kitlesi edindi. Yurt dışında gerçekleştirdiği reklam anlaşmaları sayesinde önemli bir kazanç elde etmiştir.

İlgili Yazılar
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…
CemiyetMagazin

Beyaz iyilik için Bursa sahnesinde

2 dak. okuma süresi
Ünlü şovmen Beyaz, Yarına Şans Ver Kulübü ve Bursa Kükürtlü Lions Kulübü’nün ortak organizasyonuyla hastanelerin çocuk servislerine sınıf yapmak için Bursa’da sahneye…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir