Magazin

Jennifer Garner: Çocuklarımın hayatı kendilerine ait

1 dak. okuma süresi

Jennifer Garner, ebeveynlik yöntemlerinin önemli bir yönünü açıkladı. Ünlü oyuncu, üç çocuğu için, “Onların hayatları kendilerine ait. Ben onların hayatını yaşamaya çalışmıyorum” dedi. Violet, Seraphina ve Samuel adında üç çocuğu bulunan Jennifer Garner, samimi açıklamalarda bulundu. Bilinmeyenlerini anlatan Garner, ‘Today’de Hoda Kotb ve Jenna Bush Hager’a konuştu.

ETRAFLARINDA OLMAK İSTİYORUM”

Ebeveynlik yöntemi hakkında açıklamalarda bulunan Jennifer Garner, “Kapsayıcı bir felsefem var mı, bilmiyorum. Sadece çok havalı olduklarını düşünüyorum; her şeyi duymak ve etraflarında olmak istiyorum… Ama aynı zamanda biraz zararsız ihmalden sıkıntı çekiyorlarsa da bunun sorun olmadığını düşünüyorum” dedi.

“ONLARIN HAYATLARI KENDİLERİNE AİT”

51 yaşındaki Garner, “Onların hayatları kendilerine ait. Onların hayatını yaşamaya çalışmıyorum ve kendi hayatımı sevdiğimi görmelerini de umursamıyorum” açıklamasını yaptı.

“YARGILAMIYORUM”

Independent Türkçe’nin aktardığına göre; Oyuncu, “18 yaşına basmak üzere bir çocuğum var… Gerçekten de çocuklarımın internette ne yaptığını kim bilebilir ki? Yargılamıyorum” ifadelerini kullandı.

“ASLA BİLEMEZSİNİZ”

Garner, “TikTok’ta, Instagram’da, Facebook’ta ya da buna benzer bir platformda değiller ve ben buna ‘başarı’ diyorum. Kim bilir, bu değişebilir… Asla bilemezsiniz” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…
CemiyetMagazin

Beyaz iyilik için Bursa sahnesinde

2 dak. okuma süresi
Ünlü şovmen Beyaz, Yarına Şans Ver Kulübü ve Bursa Kükürtlü Lions Kulübü’nün ortak organizasyonuyla hastanelerin çocuk servislerine sınıf yapmak için Bursa’da sahneye…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir