Cemiyet

F&N Güzellik Merkezi’ne renkli açılış

1 dak. okuma süresi

İki genç kadın girişimci Nursel Afacan ve Fatoş Karakaya’nın birlikte adım atarak oluşturduğu Güzellik merkezinin açılışına iş ve siyaset dünyasının yanı sıra ikilinin yakın çevresi katıldı.

İki genç kadın girişimci Nursel Afacan ve Fatoş Karakaya’nın birlikte adım atarak oluşturduğu Güzellik merkezi Podyum Park Otopark girişi yanında Bursalıların hizmetine girdi.

Düzenlenen açılışa çok sayıda Bursalının yanı sıra Büyükşehir Beledişye Başkan vekili Fethi Yıldız katıldı. Tüm konuklarla tek tek yakındandan ilgilenen F&N Güzellik Merkezi sahipleri Nursel Afacan ve Fatoş Karakay  bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklara teşekkür etti. 

Üst düzey bir hizmet kalitesi anlayışıyla çalışmalarını sürdüreceklerini kaydeden Afacan ve Karakaya, kendilerinin yanında olan herkese de teşekkür etti.

F&N Güzellik Merkezi Akademi sahipleri Nursel Afacan, Fatoş Karakaya

F&N Güzellik Merkezi Akademi sahipleri Nursel Afacan, Fatoş Karakaya ve Esra İlknur Tekmen

Esra İlknur Tekmen

Nursel-Mehmet-Feyza-Fatma-Elifsu  Aracan

Melek Su

Elif Altınören

Açılışa çok sayıda davetli katıldı

Çiğdem Yalçın

Hülya Sofuoğlu

Gül Kenar

Mehmet- Nursel Afacan, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fethi Yıldız, Fatoş Karakaya

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fethi Yıldız, Nursel Afacan, Fatoş Karakaya

Sibel Toygun

İlgili Yazılar
Cemiyet

RUMELİSİAD'tan geleneksel buluşma

1 dak. okuma süresi
Rumelili Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (RUMELİSİAD) geleneksel Rumeli Buluşması’nın konukları Doç. Dr. Yüksel Okşak ve Doç. Dr. Cüneyt Dirican oldu….
Cemiyet

Sanart BUSADER'den çok özel buluşma

2 dak. okuma süresi
Sanatla iyilik hareketini birleştiren Sanart BUSADER, bu kez Kızılcık Şerbeti’nin Pembe Hanım’ı Sibel Taşçıoğlu’nu üyeleriyle buluşturdu. Kreatif Direktör Moshe Aelyon moderatörlüğünde Pera…
Cemiyet

Başarabilirsiniz Çünkü Kadınsınız!

1 dak. okuma süresi
Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi, Şubat ayı buluşmasında Zayıflama Koçu ve Welness Antrenörü Yeşim Tanatay’ı ağırladı. ‘Başarabilirsiniz Çünkü Kadınsınız’ konulu sunumunda Tanatay,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir