Cemiyet

SANART BUSADER’in Konuğu Moshe Aelyon

2 dak. okuma süresi

Moshe Aelyon, “Yaşamak Bir Sanatsa” söyleşisiyle SANART BUSADER’in konuğu oldu.

Kısa süre önce Sinem Uğurgün başkanlığında kurulan SANART BUSADER, Bursa’daki ilk buluşmasını, yılbaşı temasında, özel bir grubun katılımıyla Almira Hotel’de gerçekleştirdi.

Etkinlik Başkan Uğurgün’ün açılış konuşmasıyla başladı. SANART BUSADER’in sanatın gücüyle iyileşmek ve toplumsal hayata sanatla dokunmak üzere kurulduğunu belirten Uğurgün, İstanbul ve Bursa’da bugüne kadar sergi ziyaretleri, film okuma atölyeleri, tiyatro, konser, görsel sanatlar buluşmaları gibi birçok etkinlik gerçekleştirdiklerini belirtti. Yönetim Kurulunu da tanıtan Uğurgün, Federasyon Başkanı Zerrin Özgüle’ye de söz verdi. Özgüle, Federasyona son olarak katılan SANART BUSADER’in yepyeni bir soluk getirdiğini söyleyerek, sağlık ile eğitim alanlarındaki çalışmalarımıza sanat yoluyla dokunmak ve  sanatla daha çok buluşmak hepimize iyi gelecek dedi.

Deneyimli misafirperverlik alanında eşsiz deneyimiyle markaların yoluna ışık tutan, keşfetmeye değer adını verdiği Youtube kanalı büyük ilgi gören, uzun yıllar Amerika ve Türkiye’de organizasyon alanında  fark yaratan Moshe Aelyon, konuklar tarafından beğeniyle izlendi. Sadelik, gerçek olmak ve samimiyet üzerinde duran, Amerika ve ülkemizde uzun yıllara dayanan mesleki deneyimlerini paylaşan Aelyon, yaşamı sanatsal bir seremoniye çeviren  ipuçları da paylaştı.

Katılımcıların iki saat boyunca soluksuz dinlediği Aelyon, söyleşinin son bölümünde soruları da cevapladı.

SANART BUSADER Başkanı Sinem Uğurgün’ün, Aelyon’a keyifli söyleşi için teşekkür plaketi ve kendisine özel hazırlanan hediyesini sunmasının ardından katılımcılar Aelyon tarafından Sinem Uğurgün Prive Weddings & Events ve Dream Home by Cido katkılarıyla hazırlanan yılbaşı masasını inceledi. Yine özel olarak hazırlanan lezzet büfesinden tatlar eşliğinde yaşanan keyifli anlarla etkinlik sona erdi.

Moshe Aelyon muhteşem bir sunum yaptı.

BUSADER Federasyon Başkanı Zerrin Özgüle

SANART BUSADER başkanı Sinem Uğurgün

Moshe Aelyon, “Yaşamak Bir Sanatsa” söyleşisiyle SANART BUSADER’in konuğu oldu.

Ayşe Alagöz, Sebat Alp, Sinem Uğugün, Gülçin Doğan, Çiğdem Karagöz

Düzenlenen etkinliğe tüm üyeler katıldı.

Ebru Yangöz

Seher Ünsal

Özlem Oktay

Sebat Alp

Şeyda Eron

Çiğdem Karagöz

Gülçin Doğan

Sena Parlamış

Melek Başaran Ergen

SANART BUSADER’ Yçmetim kurulu

Ceren İplikçi

Elif Evke

Gizem Yamankaradeniz

Mine Şahin

Ayşe Alagöz

Belma Şen

Deniz Cantürk

Ebru Boztekin

Melek Üyük

Sunum sonrasında SANART BUSADER başkanı Sinem Uğurgün verdiği bilgilerden dolayı Moshe Aelyon’ a teşekkür plaketi verdi.

Ebru Yıldırım

Bahar Ölçer

İlgili Yazılar
Cemiyet

Sanart BUSADER'den çok özel buluşma

2 dak. okuma süresi
Sanatla iyilik hareketini birleştiren Sanart BUSADER, bu kez Kızılcık Şerbeti’nin Pembe Hanım’ı Sibel Taşçıoğlu’nu üyeleriyle buluşturdu. Kreatif Direktör Moshe Aelyon moderatörlüğünde Pera…
Cemiyet

Başarabilirsiniz Çünkü Kadınsınız!

1 dak. okuma süresi
Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi, Şubat ayı buluşmasında Zayıflama Koçu ve Welness Antrenörü Yeşim Tanatay’ı ağırladı. ‘Başarabilirsiniz Çünkü Kadınsınız’ konulu sunumunda Tanatay,…
Cemiyet

YASAV'dan çocuklar için muhteşem şenlik

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver (YASAV) Derneği, yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Club Altı Ceylan’da alışveriş şenliği düzenledi. Düzenlenen şenliğin konuğu Arzu Kaprol …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir