Magazin

Nurdan Ketizmen kırık ayakla sahne aldı

1 dak. okuma süresi

Görünmez bir kaza sonucu ayağında kırık oluşan kentimizin sevilen solistlerinden Nurdan Ketizmen, kırık ayağına rağmen Meymenet by Mixmen’de sahne alarak birbirinden güzel şarkılarını sevenleri için söyledi.

Geçtiğimiz haftalarda geçirdiği görünmez bir kaza sonucu yağını kıran Bursa’nın sevilen solistlerinden Nurdan Ketizmen, kırık ayağına rağmen sevenlerinden gelen yoğun istek üzerine Bademli’de bulunan Meymenet by Mixmen’de sahne aldı.

Yaklaşık iki saat boyunca ağrılı ayağına rağmen birbirinden güzel şarkılarını Bursalı sevenleri için seslendiren Nurdan Ketizmen, eğlence müdavimlerine müzik dolu bir gece yaşattı.

Nurdan Ketizmen’in seslendirdiği tüm şarkılarına eşlik eden Bursalılar, gece boyunca renkli görüntüler oluşturdu. Gösterişli gecede açıklama yapan Nurdan Ketizmen, “Görünmez bir kaza sonucu ayağım kırıldı.

Bir kaç hafta sahnelerden uzak kaldı. Sevenlerimden gelen yoğun istek üzerine ağrıyan ayağıma rağmen sahne alarak, şarkılarımı sevenlerimle birlikte söyleyerek, acımı bir nebze olsun unuttum. İnsanın sevenlerinin olması gerçekten güzel bir şey. Bu sayede insan, her acıyı unutabiliyor.” dedi.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir