Magazin

Nurdan Ketizmen kırık ayakla sahne aldı

1 dak. okuma süresi

Görünmez bir kaza sonucu ayağında kırık oluşan kentimizin sevilen solistlerinden Nurdan Ketizmen, kırık ayağına rağmen Meymenet by Mixmen’de sahne alarak birbirinden güzel şarkılarını sevenleri için söyledi.

Geçtiğimiz haftalarda geçirdiği görünmez bir kaza sonucu yağını kıran Bursa’nın sevilen solistlerinden Nurdan Ketizmen, kırık ayağına rağmen sevenlerinden gelen yoğun istek üzerine Bademli’de bulunan Meymenet by Mixmen’de sahne aldı.

Yaklaşık iki saat boyunca ağrılı ayağına rağmen birbirinden güzel şarkılarını Bursalı sevenleri için seslendiren Nurdan Ketizmen, eğlence müdavimlerine müzik dolu bir gece yaşattı.

Nurdan Ketizmen’in seslendirdiği tüm şarkılarına eşlik eden Bursalılar, gece boyunca renkli görüntüler oluşturdu. Gösterişli gecede açıklama yapan Nurdan Ketizmen, “Görünmez bir kaza sonucu ayağım kırıldı.

Bir kaç hafta sahnelerden uzak kaldı. Sevenlerimden gelen yoğun istek üzerine ağrıyan ayağıma rağmen sahne alarak, şarkılarımı sevenlerimle birlikte söyleyerek, acımı bir nebze olsun unuttum. İnsanın sevenlerinin olması gerçekten güzel bir şey. Bu sayede insan, her acıyı unutabiliyor.” dedi.

İlgili Yazılar
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…
CemiyetMagazin

Beyaz iyilik için Bursa sahnesinde

2 dak. okuma süresi
Ünlü şovmen Beyaz, Yarına Şans Ver Kulübü ve Bursa Kükürtlü Lions Kulübü’nün ortak organizasyonuyla hastanelerin çocuk servislerine sınıf yapmak için Bursa’da sahneye…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir