Magazin

Hande Yener: Başkalarının emeklerini çalmayın

2 dak. okuma süresi

‘Hop Hop’ şarkısıyla zirveye oynayan Hande Yener, sahte tıklanmaları eleştirdi. “Başkalarının emeğini çalmayın” diyerek meslektaşlarına ‘Sahte tıklanma’ mesajı gönderdi.

‘Afrodizyak’ albümüyle zirveye oturan Hande Yener geçen günlerde Yenikapı Festival Park’taki İstanbul Festivali’nde 60 bin kişiye tarihi bir konser vermişti. Ünlü şarkıcı dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Popçunun 12 dansçısıyla yaptığı dev şov büyük beğeni aldı.

Yener muhabirlerin “Barbie bebek gibi olmuşsunuz” iltifatına “Barbie değilim. Saçlarımın yapılması bir hafta sürdü.” “173 santimetre falan şu anda, boyumdan uzun. Bazı kostümler çok zor ama altından kalkıyorum çok şükür” diye cevap verdi. Yeni albümüyle çok dinlenen Hande Yener “Algoritmalar en çok kim tıklanırsa onu birinci yapıyor. Ama gerçek olan sokak ve konserler. Böylece emeklerimin karşılığını alabiliyorum. Kimsenin başarısız olmasını istemem ama Beyoncé’yi geçiyorlar bir günde, düşünün yani!”

“Dijital dünya doğruyu yansıtmıyor” diye konuştuHande Yener “Müziği yaşatalım. Tek olmak gibi bir derdim yok” diyerek sözlerini bitirdi. Tüm bunların ardından Hande Yener çok konuşulacak bir açıklamaya daha imza attı. ‘Hop Hop’ şarkısıyla zirveye oynayan Hande Yener sahte tıklanmalarla liste başı olan meslektaşlarını eleştirdi.

Yener “Telefon çiftliği sahipleri! Listeleri bir salın be! Türk halkının kalbine öyle girilmez. Algıstarlık için değmez. Günün sonunda siz üzülürsünüz. Konser sanatçısı olmak ve sizinle yıllarca sürüklenecek hayranlara sahip olmak için çalışın, hayal kurun. Başkalarının emeğini çalmayın. Hayır gelmez” dedi.

Öte yandan başarılı şarkılara imza atan ve her zaman formda vücudu ile beğeni toplayan Yener bir haftada 4 kilo verdiği diyeti hakkında açıklama yapmıştı. Sahne kostümleri ile izleyicinin dikkatini çeken ünlü sanatçı Hande Yener tarzı ile sık sık gündem oluyor. Yaz konserlerinin gelmesi ile beraber sıkı bir diyete girdiğini söyleyen ve beslenme düzeni hakkında özel bir diyet programı uyguladığını söyledi. 50 yaşındaki ünlü isim bir hafta boyunca karbonhidrat tüketmediğini ve sağlıklı beslenme düzenine geçtiğini açıkladı.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir