Magazin

Hande Yener’den “Afrodizyak” etkisi yaratan albüm

2 dak. okuma süresi

Uzun bir aradan sonra yeni albümü “Afrodizyak” ile müzik piyasasına hızlı bir dönüş yapan dönen Hande Yener, Apple müzik listelerinin kapak yıldızı oldu.

Yaptığı albüm ve söylediği birbirinden güzel şarkılarıyla sevenlerinin gönlünde taht kuran ünlü şarkıcı Hande Yener, uzun bir aranın ardından yeni albümü ‘Afrodizyak’ ile müzik piyasasına güçlü bir giriş yaptı.

Yeni albümünde yer alan ‘Hop Hop’ ve ‘Benden Bir Tane Daha Yok’ isimli şarkılarının klipleri de yayınlayan güzel şarkıcı Yener‘e ilk tebrik mesajı, girdiği polemiklerle magazin dünyasında günlerce konuşulan Demet Akalın‘dan geldi. Şarkıcı Akalın’ın, Yener’in Instagram hesabından yaptığı paylaşıma ‘Yessss’ (Evet) yorumunda bulunması birçok takipçisinin dikkatini çekse de şarkıcının dikkatini asıl çeken, saçlarına gelen yorum oldu.

Yener’in uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni albümü “Afrodizyak”ta  toplam 14 şarkı yer alıyor. “Afrodizyak” albümünün müzik direktörlüğünü sevgilisi Misha yaparken Yener, yeni albümünde Genco Ecer, Berksan, Tepki ve Negro ile de çalıştı. Muhteşem bir çalışma ile sevenlerinin karşısına çıkan Hande Yener, her biri birbirinden güzel 14 şarkısı ile bu yıla damgasını vuracak. “Afrodizyak” albümündeki şarkılarıyla müzik listelerine zirveden giren Hande Yener, “Benim yaptığım müzik, cesaret, tarz değişikliği; bunları yapan yok, o yüzden benden bir tane daha yok!” demekten de kendini alamıyor.

SEVGİSİ İLE DÜET YAPTI

Ünlü şarkıcı Yener’in uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni albümünde bir başka sürpriz ise sevgilisi Misha ile “Vazgeçtim “ şarkısına düet yapması oldu. Büyük yorumcu kimliğinin yanında ilk defa kendi imzasıyla sözlerini yazdığı, “Belki” ve “Öp” beni şarkılarıyla büyük beğeni alan ünlü pop yıldızı Hande Yener, bu şarkıları hangi duygularla kaleme aldığını da şöyle İfade etti:

“10 senedir şarkı yazamama durumumu, ‘Afrodizyak’ albümümde kırdım. Bu albümün benim için  bu anlamda önemi çok büyük.” dedi. Çıkardığı albümle bir çok sanatçıyı da geride bırakacak olan Hande Yener’in “Afrodizyak” albümü, Poll Production by Polat Yağcı etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir