Magazin

Bursa’da İzel-Çelik-Ercan rüzgarı

1 dak. okuma süresi

90’lı yıllara damgasını vuran İzel Çeliköz, Çelik Erişçi ve Ercan Saatçi’den oluşan Ünlü müzik gurubu İzel-Çelik-Ercan çok uzun bir aranın ardından Bursalı müzikseverler ile buluştu.

Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleşen konsere Bursalılar, soğuk havaya rağmen yoğun bir ilgi gösterdi. Nostaljik bir rüzgar yaşatan İzel-Çelik-Ercan, yıllara meydan okuyarak sergilediği performanslarıyla büyük beğeni topladı.

Bursa’nın kendileri için çok önemli olduğuna değinen Ercan Saatçi, “Bursa çok müthiş bir şehir o yüzden Bursa’da olmaktan çok mutluluk duyuyoruz. Biraz zıplayacağız, biraz üzüleceğiz ama çok eğleneceğiz, biraz da 90’ları hatırlayarak.” dedi.

İzel Çeliköz, “Çelik ve Ercan her konserde ayrı bir şık, ayrı bir güzel, yakışıklı oluyorlar ama bu konserde bir başka yakışıklı olmuşlar. Gerçekten Bursa’ya bir kıyak geçilmiş.” ifadeleriyle iltifat ederken, Çelik de “O senin ışıltın.” diyerek İzel’e övgüde bulundu.

Gece boyunca duygu yüklü şarkılarıyla gönüllere dokunan grup üyeleri, yüksek tempolu şarkılarıyla da sevenlerini coşturdu. Repertuvarın tamamını kendilerinin yazdığı şarkılardan oluşturan İzel-Çelik-Ercan; ‘Dönmelisin’, ‘Özledim’, ‘Haydi Şimdi Bütün Eller Havaya’, ‘İşte Yeniden’, ‘Bitmesin Bu Rüya’ ve geçmiş yıllarda liste başı olan daha pek çok şarkılarını Bursalılar için seslendirdi.

İlgili Yazılar
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…
Magazin

YASAV'dan Bursa'da Bir Sanat Akşamı

2 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü (YASAV), Bursalı şair ve hekim Dr. Hüsamettin Olgun’un şiirlerinden bestelenen eserlerin birbirinden usta sanatçılar tarafından seslendirildiği ‘Bursa’da Bir…
Magazin

Bursa BUSADER’den bir AŞKSADER gecesi

1 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir geceyle kutladı. AŞKSADER Gecesi’nde sahneye çıkan BUSADER üyeleri,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir