Magazin

Bursa’da İzel-Çelik-Ercan rüzgarı

1 dak. okuma süresi

90’lı yıllara damgasını vuran İzel Çeliköz, Çelik Erişçi ve Ercan Saatçi’den oluşan Ünlü müzik gurubu İzel-Çelik-Ercan çok uzun bir aranın ardından Bursalı müzikseverler ile buluştu.

Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleşen konsere Bursalılar, soğuk havaya rağmen yoğun bir ilgi gösterdi. Nostaljik bir rüzgar yaşatan İzel-Çelik-Ercan, yıllara meydan okuyarak sergilediği performanslarıyla büyük beğeni topladı.

Bursa’nın kendileri için çok önemli olduğuna değinen Ercan Saatçi, “Bursa çok müthiş bir şehir o yüzden Bursa’da olmaktan çok mutluluk duyuyoruz. Biraz zıplayacağız, biraz üzüleceğiz ama çok eğleneceğiz, biraz da 90’ları hatırlayarak.” dedi.

İzel Çeliköz, “Çelik ve Ercan her konserde ayrı bir şık, ayrı bir güzel, yakışıklı oluyorlar ama bu konserde bir başka yakışıklı olmuşlar. Gerçekten Bursa’ya bir kıyak geçilmiş.” ifadeleriyle iltifat ederken, Çelik de “O senin ışıltın.” diyerek İzel’e övgüde bulundu.

Gece boyunca duygu yüklü şarkılarıyla gönüllere dokunan grup üyeleri, yüksek tempolu şarkılarıyla da sevenlerini coşturdu. Repertuvarın tamamını kendilerinin yazdığı şarkılardan oluşturan İzel-Çelik-Ercan; ‘Dönmelisin’, ‘Özledim’, ‘Haydi Şimdi Bütün Eller Havaya’, ‘İşte Yeniden’, ‘Bitmesin Bu Rüya’ ve geçmiş yıllarda liste başı olan daha pek çok şarkılarını Bursalılar için seslendirdi.

İlgili Yazılar
Magazin

Dialog Time Gayrimenkul’e görkemli açılış  

1 dak. okuma süresi
Emlak sektörünün parlayan yıldızı Dialog Time Gayrimenkul Atabulvarı’nda Broker Gülay Songur girişimciliği ile yoğun davetli topluluğu eşliğinde açıldı. İyi Parti Bursa Milletvekili…
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir