Cemiyet

1 Başka Tiyatro, bu kez Tip 1 Diyabetli çocuklar için perde dedi

1 dak. okuma süresi

‘İyilik Bulaşıcıdır ’sloganıyla tamamı gönüllülerden oluşan 1 Başka iyatro’nun oyuncularının sahneye aldığı, ‘’Beyaz Merdiven’’ oyunu bu kez Uğur Mumcu Sahnesi’nde Nilüfer Lions Kulübü için oynadı. Elde edilen gelir Nilüfer Lions Kulübü tarafından Tip1 Diyabetli çocuklarımıza aktarılacaktır.

Çeşitli iş kollarında aktif iş hayatları olan, bunun yanında tiyatroya gönül vermiş bir grup sanatseverin bir araya gelmesi ile tamamen sosyal sorumluluk projeleri adına oyunlarını sahneleyen 1 Başka Tiyatro, ‘Beyaz Merdiven’ adlı oyunla bu kez  Tip 1 Diyabetli çocukların yanında olduklarını gösterdiler.

“Bir Başka Tiyatro” ve “Bursa Nilüfer Lions Kulübünün” işbirliği ile sahnelenen oyuna  İnci & Taner Altınmakas Huzurevi sakinlerinin yanı sıra Bursalılar yoğun ilgi gösterdi.


Elif Epiri’nin yazdığı, Melisa İclal Yamanarda’nın yönettiği oyunda oyuncular,  Ahmet Albayrak, Burçe Sözüçetin, Cihan Odabaş, Elif Özhan, Funda Poyraz, Gamze Geylani, Güler Uğurlu Altınel, Handan A. Varyemez, Özgür Altınel, Serhan Şençayır, Zeynep Varol Aksoy, Elif Epiri, Özgür İde Acarbabacan uzun süre ayakta alkışlandılar.

Lions Kulübü Başkanı Zeynep Aysan, Bursa Tip 1 Diyabetli çocuklara verdiği bu desteğinden dolayı oyuncular adına oyunun yazarı Elif Epiri’ye çiçek vererek teşekkür teşekkür etti.

“Bir Başka Tiyatro” ve “Bursa Nilüfer Lions Kulübünün” işbirliği ile sahnelenen oyuna  İnci & Taner Altınmakas Huzurevi sakinlerinin yanı sıra Bursalılar yoğun ilgi gösterdi.

Lions ve Leolar

“Bir Başka Tiyatro” eki izleyicilerden tam not aldı.

“Bir Başka Tiyatro” eki izleyicilerden tam not aldı.

Nilüfer Lions Kulübü Başkanı Zeynep Aysan ve eşi Yalım Aysan

118-k Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni Mine Şahin ve eşi Mesut  Şahin

Gamze Geylani

Berna-Hasan Orhan

Sinem Uğurgün

İffet  Ebubekir

Nurberk Ebubekir Ulus

Gamze Cizrelioğlu

Elif Özkeleş

Şeyda  Şençayır

Gülay Toy

Sevde Hırçın

Safiye Kesmez

Yeşim Erbakan

Nazan Sönmez

Ece Uyanıklar

Aylin Türkün

Müge Mataracı

Duru-Yaman-Işıl Anıl

Güzin Yazıcıoğlu Yılmaz

İlgili Yazılar
Cemiyet

Bursa Yeşil Rotary’de Mustafa Gürkan Midilliç dönemi

2 dak. okuma süresi
Bursa Yeşil Rotary Kulübü’nün 2024-2025 Dönem Başkanı Mustafa Gürkan Midilliç oldu. Midilliç görevi Cem Şanlı’dan devraldı. Bursa Yeşil Rotary Kulübü devir teslim…
Cemiyet

Veteran BUSADER'den sezona şık veda                            

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın önde gelen sivil toplum örgütlerinden Veteran BUSADER, yoğun ve bir o kadar da verimli geçen dönemi şık bir davetle noktaladı. Birleşik…
Cemiyet

Ayaz'ın en özel gecesi

1 dak. okuma süresi
Bursalı genç ve başarılı iş insanı Mahmut işbilir ile eşi Fatoş İşbilir’in oğulları Ayaz, görkemli bir düğünle erkekliğe ilk adımını attı. İşbilir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir