Cemiyet

1 Başka Tiyatro, bu kez Tip 1 Diyabetli çocuklar için perde dedi

1 dak. okuma süresi

‘İyilik Bulaşıcıdır ’sloganıyla tamamı gönüllülerden oluşan 1 Başka iyatro’nun oyuncularının sahneye aldığı, ‘’Beyaz Merdiven’’ oyunu bu kez Uğur Mumcu Sahnesi’nde Nilüfer Lions Kulübü için oynadı. Elde edilen gelir Nilüfer Lions Kulübü tarafından Tip1 Diyabetli çocuklarımıza aktarılacaktır.

Çeşitli iş kollarında aktif iş hayatları olan, bunun yanında tiyatroya gönül vermiş bir grup sanatseverin bir araya gelmesi ile tamamen sosyal sorumluluk projeleri adına oyunlarını sahneleyen 1 Başka Tiyatro, ‘Beyaz Merdiven’ adlı oyunla bu kez  Tip 1 Diyabetli çocukların yanında olduklarını gösterdiler.

“Bir Başka Tiyatro” ve “Bursa Nilüfer Lions Kulübünün” işbirliği ile sahnelenen oyuna  İnci & Taner Altınmakas Huzurevi sakinlerinin yanı sıra Bursalılar yoğun ilgi gösterdi.


Elif Epiri’nin yazdığı, Melisa İclal Yamanarda’nın yönettiği oyunda oyuncular,  Ahmet Albayrak, Burçe Sözüçetin, Cihan Odabaş, Elif Özhan, Funda Poyraz, Gamze Geylani, Güler Uğurlu Altınel, Handan A. Varyemez, Özgür Altınel, Serhan Şençayır, Zeynep Varol Aksoy, Elif Epiri, Özgür İde Acarbabacan uzun süre ayakta alkışlandılar.

Lions Kulübü Başkanı Zeynep Aysan, Bursa Tip 1 Diyabetli çocuklara verdiği bu desteğinden dolayı oyuncular adına oyunun yazarı Elif Epiri’ye çiçek vererek teşekkür teşekkür etti.

“Bir Başka Tiyatro” ve “Bursa Nilüfer Lions Kulübünün” işbirliği ile sahnelenen oyuna  İnci & Taner Altınmakas Huzurevi sakinlerinin yanı sıra Bursalılar yoğun ilgi gösterdi.

Lions ve Leolar

“Bir Başka Tiyatro” eki izleyicilerden tam not aldı.

“Bir Başka Tiyatro” eki izleyicilerden tam not aldı.

Nilüfer Lions Kulübü Başkanı Zeynep Aysan ve eşi Yalım Aysan

118-k Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni Mine Şahin ve eşi Mesut  Şahin

Gamze Geylani

Berna-Hasan Orhan

Sinem Uğurgün

İffet  Ebubekir

Nurberk Ebubekir Ulus

Gamze Cizrelioğlu

Elif Özkeleş

Şeyda  Şençayır

Gülay Toy

Sevde Hırçın

Safiye Kesmez

Yeşim Erbakan

Nazan Sönmez

Ece Uyanıklar

Aylin Türkün

Müge Mataracı

Duru-Yaman-Işıl Anıl

Güzin Yazıcıoğlu Yılmaz

İlgili Yazılar
Cemiyet

RUMELİSİAD'tan geleneksel buluşma

1 dak. okuma süresi
Rumelili Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (RUMELİSİAD) geleneksel Rumeli Buluşması’nın konukları Doç. Dr. Yüksel Okşak ve Doç. Dr. Cüneyt Dirican oldu….
Cemiyet

Sanart BUSADER'den çok özel buluşma

2 dak. okuma süresi
Sanatla iyilik hareketini birleştiren Sanart BUSADER, bu kez Kızılcık Şerbeti’nin Pembe Hanım’ı Sibel Taşçıoğlu’nu üyeleriyle buluşturdu. Kreatif Direktör Moshe Aelyon moderatörlüğünde Pera…
Cemiyet

Başarabilirsiniz Çünkü Kadınsınız!

1 dak. okuma süresi
Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi, Şubat ayı buluşmasında Zayıflama Koçu ve Welness Antrenörü Yeşim Tanatay’ı ağırladı. ‘Başarabilirsiniz Çünkü Kadınsınız’ konulu sunumunda Tanatay,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir