Cemiyet

Şahterm Grup Çalışanlarına Cumhuriyet’in 100. Yılında Büyükada turu düzenledi

1 dak. okuma süresi

Şahterm Grup çalışanları Büyük Ada gezisinde Cumhuriyetin 100. Yılını marşlarla kutladı. Mudanya’dan gemi ile Büyükada’ya hareket eden Şahterm ailesi yol boyunca eğlenceli anlar yaşadı.

Yolculuk boyunca müzik eşliğinde oynayıp stres atan çalışanlara yapılan çekiliş ile bazı hediyeler alkışlar eşliğinde dağıtıldı. Şahterm Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Şahin ve eşi Ayşenur Şahin, çocukları Arya ve Acar Şahin ile geziye katıldı. Personeli ile yakından ilgilenip gezi boyunca bol bol sohbet eden Faruk Şahin, “Şahterm ailesi olarak, Cumhuriyetimizin 100. Yılını keyifli Büyükada gezi turu ile kutlamak istedik. Tüm çalışma arkadaşlarımıza özverili ve istekli olarak yaptıkları tüm hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Büyük Ada’da Türk bayrağı ve Cumhuriyet’in 100. Yılını simgeleyen Atatürk bayrağı ile toplu poz veren Şahterm çalışanları keyifli bir geziye imza attılar.   

Büyük Ada’da Türk bayrağı ve Cumhuriyet’in 100. Yılını simgeleyen Atatürk bayrağı ile toplu poz veren Şahterm çalışanları keyifli bir geziye imza attılar.

Mudanya’dan gemi ile Büyükada’ya hareket eden Şahterm ailesi yol boyunca eğlenceli anlar yaşadı

Personeli ile yakından ilgilenip gezi boyunca bol bol sohbet eden Faruk Şahin, “Şahterm ailesi olarak, Cumhuriyetimizin 100. Yılını keyifli Büyükada gezi turu ile kutlamak istedik. Tüm çalışma arkadaşlarımıza özverili ve istekli olarak yaptıkları tüm hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Etkinliğe aileleri ile katılan çalışanlar keyifli sohbetler eşliğinde kahvaltılarını yaptılar.

Yolculuk boyunca müzik eşliğinde oynayıp stres atan çalışanlara yapılan çekiliş ile bazı hediyeler alkışlar eşliğinde dağıtıldı

Faruk-Ayşenur-Acar-Arya Şahin

Ayşenur Şahin

Ayşenur-Acar-Arya Şahin

Faruk Şahin ve eşi Ayşenur Şahin

Ayşenur-Osman Demir

Hülya Karaca

Hüseyin Kökkoparan

Mualla Aydın, Sümbül Bağdatlı, Ayşenur Demoir ve Reyhan Eren

Nedim Yıldız ve Mustafa Korkmaz

ilknur Eren – Sümbül Bağdatlı

İlknur Eren

Reyhan-İlknur Eren ve Mualla-Dilek Aydın

İlgili Yazılar
Cemiyet

RUMELİSİAD'tan geleneksel buluşma

1 dak. okuma süresi
Rumelili Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (RUMELİSİAD) geleneksel Rumeli Buluşması’nın konukları Doç. Dr. Yüksel Okşak ve Doç. Dr. Cüneyt Dirican oldu….
Cemiyet

Sanart BUSADER'den çok özel buluşma

2 dak. okuma süresi
Sanatla iyilik hareketini birleştiren Sanart BUSADER, bu kez Kızılcık Şerbeti’nin Pembe Hanım’ı Sibel Taşçıoğlu’nu üyeleriyle buluşturdu. Kreatif Direktör Moshe Aelyon moderatörlüğünde Pera…
Cemiyet

Başarabilirsiniz Çünkü Kadınsınız!

1 dak. okuma süresi
Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi, Şubat ayı buluşmasında Zayıflama Koçu ve Welness Antrenörü Yeşim Tanatay’ı ağırladı. ‘Başarabilirsiniz Çünkü Kadınsınız’ konulu sunumunda Tanatay,…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir