Cemiyet

RUMELİSİAD’tan geleneksel buluşma

1 dak. okuma süresi

Rumelili Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (RUMELİSİAD) geleneksel Rumeli Buluşması’nın konukları Doç. Dr. Yüksel Okşak ve Doç. Dr. Cüneyt Dirican oldu.

Rumeli kökenli girişimcileri hem Türkiye’deki hem Balkanlardaki sesi olarak dünyaya tanıtmak vizyonu ile çalışmalarını sürdüren RUMELİSİAD, düzenli olarak gerçekleştirdiği Rumeli buluşmalarına bir yenisini ekledi. Geleneksel hale gelen Rumeli Buluşması’nı Almira Otel’de gerçekleştiren üyelerin konuşmacı konukları ise Bursa Uludağ Üniveritesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yüksel Okşak ile İstanbul Arel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Muhabese ve Finans Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cüneyt Dirican oldu. Üyelere ekonomideki gelişmeler hakkında bir sunum yapan Okşak ve Dirican, soruları da yanıtladı. Gecede ayrıca RUMELİSİAD ailesine yeni katılan üyelere de törenle rozetmeri takıldı.

Gecenin konuşmacı konuklarından Bursa Uludağ Üniveritesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yüksel Okşak, ekonomideki gelişmeleri değerlendirdi.

Gecenin bir diğer konuşmacısı ise İstanbul Arel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Muhabese ve Finans Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cüneyt Dirican oldu.

RUMELİSİAD ailesine katılan yeni üyelere rozetleri düzenlenen törenle takıldı.

RUMELİSİAD Başkanı Zarif Alp, Almira Otel’deki buluşmanın açılış konuşmasını yaptı.

Gülçiray ve Zarif Alp

Selin Türkcan

Ebru Yıldırım

Naime Kaşmer

Ömer Kumova

Ersin, Can Birnican

Mine ve İlyas Acar

Ege, Nurdan, Tamer Esigül

Anıl Okan Şen, Cem Gönen

RUMELİSİAD üyelerinden Nihan Deveci, konuklara hali hazırda yürütülen Eğitim ve İstihdam projesi hakkındadetaylı bigi verdi.

RUMELİSİAD üyeleri, gecenin finalinde hep birlikte objektiflerin karşısına geçti.

İlgili Yazılar
Cemiyet

Bursa Yeşil Rotary’de Mustafa Gürkan Midilliç dönemi

2 dak. okuma süresi
Bursa Yeşil Rotary Kulübü’nün 2024-2025 Dönem Başkanı Mustafa Gürkan Midilliç oldu. Midilliç görevi Cem Şanlı’dan devraldı. Bursa Yeşil Rotary Kulübü devir teslim…
Cemiyet

Veteran BUSADER'den sezona şık veda                            

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın önde gelen sivil toplum örgütlerinden Veteran BUSADER, yoğun ve bir o kadar da verimli geçen dönemi şık bir davetle noktaladı. Birleşik…
Cemiyet

Ayaz'ın en özel gecesi

1 dak. okuma süresi
Bursalı genç ve başarılı iş insanı Mahmut işbilir ile eşi Fatoş İşbilir’in oğulları Ayaz, görkemli bir düğünle erkekliğe ilk adımını attı. İşbilir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir