Cemiyet

TAD Bursa şubesi Kadınlar gününü coşku içinde kutladı

1 dak. okuma süresi

Türk Anneler Derneği (TAD) Bursa Şubesi, Bongo Bar’da düzenlenen özel bir gece ile 8 mart Dünya Kadınlar gününü coşku içinde kutladı.

TAD (Türk Anneler Derneği) Bursa Şubesi 8 Mart Dünya Kadınlar günü’nü Bongo Bar’da  düzenlediği özel bir gece ile 8 Mart Dünya Kadınlar gününü  coşku içinde kutladı.

Düzenlenen geceye tüm üyelerin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Gecenin açılış konuşmasını yapan TAD (Türk Anneler Derneği) Bursa Şubesi Başkanı Sibel Gönülkırmaz bu anlamlı günde tüm üyeleri ve Bursalı hanımları bir arada görmekten büyükmutluluk duyduğunu belirterek tüm kadınların ‘Kadınlar Gününü’ kutladığını söyledi.

Geceden elde edilecek gelirin Burs verdikleri öğrencilere aktaracaklarını da söyleyen Gönülkırmaz geceye katılan tüm Kadınlara iyi eğlenceler diledi.

Gecede çalınan müziklere seslendirdikleri şarkılarla eşlik eden Bursalı hanım gecenin tadını doyasıya çıkararak renkli görüntüler oluşturdular.

Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi Başkanı Sibel Gönülkırmaz

Özge Kazma

Özlem Kıral

Zübeyde Umur

Esra Türk

Sibel İstanbullu

Yasemin Mutlu

Sevinç Şen Önel

Elçin Nart

Seden Tabakçılar

Yeliz Eski

Dila Kayı

Gülden Gürkaynak

Sevim Dikici

Aysun Bür

Sevil  Satıbol

Hale Sivrioğlu

Leman Olgun

Münevver Demirağ

Ayşegül Çelik

Filiz Yemli

Hande Gençosman

Emel Alpoğuz

Ezgi Ökten

Gecede The Deep Bond grubu bir konser verdi

Ebru-İsmail Irga

Fisun-Okan Yavuz

İlgili Yazılar
Cemiyet

Bursa Yeşil Rotary’de Mustafa Gürkan Midilliç dönemi

2 dak. okuma süresi
Bursa Yeşil Rotary Kulübü’nün 2024-2025 Dönem Başkanı Mustafa Gürkan Midilliç oldu. Midilliç görevi Cem Şanlı’dan devraldı. Bursa Yeşil Rotary Kulübü devir teslim…
Cemiyet

Veteran BUSADER'den sezona şık veda                            

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın önde gelen sivil toplum örgütlerinden Veteran BUSADER, yoğun ve bir o kadar da verimli geçen dönemi şık bir davetle noktaladı. Birleşik…
Cemiyet

Ayaz'ın en özel gecesi

1 dak. okuma süresi
Bursalı genç ve başarılı iş insanı Mahmut işbilir ile eşi Fatoş İşbilir’in oğulları Ayaz, görkemli bir düğünle erkekliğe ilk adımını attı. İşbilir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir