Cemiyet

TAD Bursa şubesi Kadınlar gününü coşku içinde kutladı

1 dak. okuma süresi

Türk Anneler Derneği (TAD) Bursa Şubesi, Bongo Bar’da düzenlenen özel bir gece ile 8 mart Dünya Kadınlar gününü coşku içinde kutladı.

TAD (Türk Anneler Derneği) Bursa Şubesi 8 Mart Dünya Kadınlar günü’nü Bongo Bar’da  düzenlediği özel bir gece ile 8 Mart Dünya Kadınlar gününü  coşku içinde kutladı.

Düzenlenen geceye tüm üyelerin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Gecenin açılış konuşmasını yapan TAD (Türk Anneler Derneği) Bursa Şubesi Başkanı Sibel Gönülkırmaz bu anlamlı günde tüm üyeleri ve Bursalı hanımları bir arada görmekten büyükmutluluk duyduğunu belirterek tüm kadınların ‘Kadınlar Gününü’ kutladığını söyledi.

Geceden elde edilecek gelirin Burs verdikleri öğrencilere aktaracaklarını da söyleyen Gönülkırmaz geceye katılan tüm Kadınlara iyi eğlenceler diledi.

Gecede çalınan müziklere seslendirdikleri şarkılarla eşlik eden Bursalı hanım gecenin tadını doyasıya çıkararak renkli görüntüler oluşturdular.

Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi Başkanı Sibel Gönülkırmaz

Özge Kazma

Özlem Kıral

Zübeyde Umur

Esra Türk

Sibel İstanbullu

Yasemin Mutlu

Sevinç Şen Önel

Elçin Nart

Seden Tabakçılar

Yeliz Eski

Dila Kayı

Gülden Gürkaynak

Sevim Dikici

Aysun Bür

Sevil  Satıbol

Hale Sivrioğlu

Leman Olgun

Münevver Demirağ

Ayşegül Çelik

Filiz Yemli

Hande Gençosman

Emel Alpoğuz

Ezgi Ökten

Gecede The Deep Bond grubu bir konser verdi

Ebru-İsmail Irga

Fisun-Okan Yavuz

İlgili Yazılar
Cemiyet

Anneler iftarda buluştu

1 dak. okuma süresi
Türk Anneler Derneği (TAD) Bursa Şubesi üyeleri, her yıl ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen iftar davetinde bir araya geldi. Geçen ay gerçekleşen…
Cemiyet

Yoncadır Kadın Derneği iftarda bir araya geldi

1 dak. okuma süresi
Bursa’da aktif olarak faaliyet gösteren ve gerçekleştirdikleri projeler ile adından sıkça söz ettiren Yoncadır Kadın Derneği üyeleri Royal İmza’da düzenlenen iftar programında…
Cemiyet

BUSADER ailesi iftarda buluştu

2 dak. okuma süresi
BUSADER Federasyonu bünyesinde yer alan Bursa BUSADER, Veteran  BUSADER, Genç  BUSADER ve Sanart BUSADER’in yardımsever üyeleri düzenlenen iftar davetinde buluştu. Birleşik Uluslararası…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir