Magazin

‘Yüz Güldüren Anneler’den ‘huzur’ veren buluşma

1 dak. okuma süresi

Türk Anneler Derneği (TAD)Bursa Şubesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında ‘Yüz Güldüren Anneler’ soganıyla yaşamlarını huzurevinde sürdüren annelere çok özel bir davet verdi. Etkinliğe katılan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, emektar anneler için şarkı söyleyip onlarla dans etti.

TAD Bursa Şubesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü oldukça anlamlı bir organizasyonla kutladı. Hayatlarını huzurevinde sürdüren anneleri Nilbel Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemekte ağırlayan TAD yönetimi, yaşlıların yüzünü güldürdü.

‘Yüz Güldüren Anneler’ sloganıyla düzenlenen ve müzik eşliğinde daha da keyiflenen renkli buluşmanın sürpriz konuğu ise Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem oldu.

Etkinlikte emektar anneler için sahneye çıkıp bir de şarkı söyleyen Başkan Erdem, TAD Bursa Şubesi Başkanı Sibel Gönülkırmaz ile birlikte huzurevi sakinleriyle karşılıklı döktürmeyi de ihmal etmedi.

Böylesine anlamlı bir etkinliğe imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen TAD Bursa Şubesi Başkanı Sibel Gönülkırmaz, Nilüfer Belediyesi’ne verdikleri katkıdan dolayı teşekkür etti.

İlgili Yazılar
Magazin

LÖSEV'den Bursa'da geleneksel iftar buluşması

2 dak. okuma süresi
Yıl boyunca Lösemi ve kanser hastalarına ayni ve nakdi yardımlarını ulaştıran LÖSEV, Ramazan Ayı’nda bağışçılarının destekleriyle bir taraftan hastalarının iftar sofralarına sıcak…
Magazin

Girişimci Çocuklar Fuarda

2 dak. okuma süresi
Bursa Büyükşehir Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Girişimci Çocuklar Fuar’da etkinliğinde, öğrenciler kendi imal ettikleri ürünleri satışa sundular….
Magazin

Kanser hastası çocuklara YASAV morali

1 dak. okuma süresi
Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) iyilik melekleri, 15 Şubat Çocuk Çağı Kanser Günü’nde kemoterapi tedavisi gören miniklere keyif dolu anlar yaşattı. YASAV…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir