Magazin

Bursa’da yıldızlar geçidi

2 dak. okuma süresi

Şarkılarıyla 90’lara damga vuran ünlü sanatçılar Zerrin Özer, Çelik, Mansur Ark, Reyhan Karaca, Ali Güven, Ümit Sayın ve Dj Hakan Köfündür, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu‘nda Bursalılara nostalji dolu saatler yaşattı.

Bursa’da dün akşam 90’lara & 2000 lere yolculuk yapıldı. Zerrin Özer, Çelik, Mansur Ark, Reyhan Karaca, Ali Güven, Ümit Sayın ve Dj Hakan Köfündür Bursalılara unutulmaz bir gece yaşattı. 90 lı ve 2000 li yıllara damgasını vuran Zerrin Özer, Çelik, Mansur Ark, Reyhan Karaca, Ali Güven, Ümit Sayın ve Dj Hakan Köfündür seslendirdikleri şarkılarla Bursalılara hafızalardan silinmeyecek bir konser akşamı yaşattılar. 90 ve 2000 li yılların o muhteşem şarkılarıyla coşan Bursalılar gece geç saatlere kadar renkli görüntüler oluşturdular.

ZERRİN ÖZER

90’lar & 2000’ler Türkçe Pop Fest sahne alan ünlü şarkıcı Zerrin Özer, seslendirdiği şarkılarla sevenlerini coşturmasını bildi. ”Hani Dünya Tatlısı” adlı şarkısıyla sahneye çıkan Zerrin Özer tüm şarkılarını sevenleriyle birlikte söyledi.

MANSUR ARK

90’lar & 2000’ler Türkçe Pop Fest sahne alan ünlü şarkıcı Mansur Ark da, Bursa’da sevenleriyle buluştu. Mansur Ark, ‘Yarim’ ve ‘Gazla Gitsin’ şarkılarıyla Bursalılara keyif dolu anlar yaşattı.

ÇELİK

90’lar & 2000’ler Türkçe Pop Fest sahne alan ünlü şarkıcı Çelik uzun bir aradan sonra Bursa’da tüm şarkılarını Bursalı sevenleri için seslendirdi. Çelik’e şarkılarında eşlik eden hayranları gece boyunca renkli görüntüler oluşturdu.

ÜMİT SAYIN

90’lar & 2000’ler Türkçe Pop Fest‘in diğer bir ünlüsü ise ünlü şarkıcı Ümit Sayın oldu. Ümit Sayın hafızalardan silinmeyen o muhteşem şarkılarını Bursalı hayranlarıyla birlikte söyledi.

REYYHAN KARACA

90’lar & 2000’ler Türkçe Pop Fest sahne alan ünlü şarkıcı Reyhan Karaca, uzun bir aradan sonra Bursalı sevenleriyle bir araya geldi. Bir birinden güzel şarkılarını Bursalı sevenleri ile birlikte seslendiren Reyhan Karaca, gerek sesi gerekse sahne performansı ile Bursalılardan tam not aldı

ALİ GÜVEN

90’lar & 2000’ler Türkçe Pop Fest kapsamında Bursa’da sahne alan alan ünlü şarkıcı Ali Güven‘in seslendirdiği şarkılarla bir an olsun yerlerinde duramayan Bursalılar hem şarkılara eşlik etti hem de dolu dolu bir hafta sonu geçirdi.

İlgili Yazılar
Magazin

Tamer Deniz ve Kemal Aslan buluşması

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından olan Özlüce Levrek’te bu hafta sonu sahne alan O Ses Türkiye yarışmasının başarılı solistlerinden Tamer Deniz birbirinden güzel…
Magazin

Yaza 'Merhaba' dediler

1 dak. okuma süresi
Bursa’nın başarılı iş kadını Derya Aytaç’ın Serenomi Garden’da düzenlediği yaza merhaba Hıdrellez Şenliği çok sayıda kadının katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Derya…
CemiyetMagazin

Beyaz iyilik için Bursa sahnesinde

2 dak. okuma süresi
Ünlü şovmen Beyaz, Yarına Şans Ver Kulübü ve Bursa Kükürtlü Lions Kulübü’nün ortak organizasyonuyla hastanelerin çocuk servislerine sınıf yapmak için Bursa’da sahneye…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir